Stavba rodinných domů

Vlastní bydlení je vzhledem k finanční náročnosti pro většinu lidí tou nejzásadnější životní investicí. Proto byste ji rozhodně neměli podcenit. Jaké výhody přináší její svěření profesionálům?

Stavba na klíč – nejdražší alternativa?

I když se traduje, že výstavba na klíč je nesmyslně předražená záležitost, není tomu tak. Za své peníze dostáváte spolehlivost. Firma například má pečlivě vyladěný konstrukční systém, což je záruka, že se vám rodinný dům nakonec neprodraží na pozdějších opravách. Na kvalitu provedení vám navíc garantuje příslušnou záruční lhůtu. Stejně tak je schopna zajistit nákup materiálu levněji, než byste to zvládli vy. Bydlení postavené na klíč navíc nezačně generovat náklady ani později – stavba má takové parametry, aby vyhovovala nárokům na úsporu energie.

Ušetříte čas i nervy

Mimo finanční stránky je tím druhým zásadním parametrem čas, který ušetříte. Jednoduše zadáte práci a dál se o nic nemusíte starat. A to včetně zajištění příslušné administrativy. Potřebujete totiž projekt, projektovou dokumentaci i stavební povolení, vyřešit smlouvy a sestavit položkový rozpočet. Zejména v tomto bodě je nutná opravdu výrazná opatrnost. Až pak se můžete vrhnout na samotnou stavbu. A to je v případě, že svěříte zakázku stavební firmě, další výhoda.

Svého vysněného bydlení se totiž s odborníky dočkáte mnohem dříve. V případě výstavby na klíč můžete bydlet přibližně za šestnáct měsíců. Dodavatel si sám řídí subdodávky a vše organizačně nestojí na vás a vašem čase a dovednostech. Alespoň v ideálním případě, pokud nenastanou problémy a vy narazíte na seriózního a spolehlivého dodavatele, který se snaží stanovené lhůty dodržet. Jak takovou společnost poznat?

Jak najít spolehlivého dodavatele

Za skutečnými profesionály jdou adekvátní reference. Taková firma má připravené portfolio již realizovaných zakázek. Stavební společnost Imperial NEXT s.r.o. za sebou má silné zázemí dlouholetých zkušeností. Své sídlo má v Praze, nicméně výstavbu rodinných domů realizuje mimo ČR také v Německu.

Stavba rodinných domů není jejich jediná činnost. Zaměřují se i na rekonstrukce rodinných domů a bytů a jsou schopni též zajistit výstavbu a rekonstrukci komerčních objektů – restaurací, hotelů, kanceláří, postarají se i o rekonstrukce panelových domů a mnoha dalšího. A to od vzniku 3D návrhu a vizualizace po vlastní stavební práce.

Napsat komentář