Potřebuje vaše kuchyně moderní inovaci? Vsaďte na keramické pánve!

Výběr kuchyňských potřeb je každým rokem stále bohatší a ne vždy je snadné zorientovat se tak, abychom zvolili to nejlepší pro naši kuchyni. Důkazem je například velký výběr materiálů, ze kterého se nádobí a kuchyňské vybavení vyrábí. Chcete se lépe zorientovat? V článku se dozvíte i to, který kuchyňský výrobek vyšel z všeobecných průzkumů nejlépe.  

Při výběru materiálu se nebojte být nároční

Mezi nejrozšířenější materiály kuchyňského vybavení patří litina, teflon, titan, keramika a nerez. V minulosti se za nejoblíbenější materiál v kuchyni považoval hliník, ale postupem času se od něj kvůli spekulacím o zdravotní škodlivosti zcela upustilo. Dnes prvenství tohoto lehkého materiálu s dobrou tepelnou vodivostí vystřídala keramika. Například keramické pánve se svými vlastnosti zabírají na trhu první příčky oblíbenosti. Více se o jednotlivých materiálech dozvíte například zde.

Každý materiál má svoji specifickou vlastnost

Litina je považována za jeden z nejlepších materiálů. Její výhodou je vysoká odolnost, při správném používání může přečkat celé roky aktivního vaření. Teflonový materiál je zase oblíbený pro svoji nepřilnavost, ovšem má ještě značné nedostatky v odolnosti, což je jediným kazem na kráse tohoto materiálu. Mnohem odolnější je pak titanový materiál, ale ten zase patří k těm poněkud dražším. Jde to řešit i jinak, podívejte se na pánve Tescoma z keramického materiálu, které splňují všechny výhody ve schůdném kompromisu.

Proč jsou keramické pánve v současné době nejoblíbenější?

Odpověď je velmi jednoduchá: slučuje se v nich cenová dostupnost, odolnost a trvanlivost materiálu ale také nepřilnavost. Přesvědčte se sami, že za málo můžete mít prvotřídní kvalitu.

Keramické pánve i další kuchyňské vybavení nabízí značkový eshop Tescoma. Při nákupu nad 999 Kč máte dopravu zdarma a ještě výhodněji nakoupíte, když se zaregistrujete do Tescoma clubu.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEO

One thought on “Potřebuje vaše kuchyně moderní inovaci? Vsaďte na keramické pánve!”

  1. Petr Starosta napsal:

    Zdravím, pěkný článek. Jenom by mě zajímalo jestli stejně reaguje i tahle pánev od Tescomy https://eshop.tescoma.cz/panev-i-premium-stone-28-cm?pos=2 jako ty keramické… Nikde jsem se o tom nedočetl…

Napsat komentář