Chcete postavit rodinný nebo typový dům podle svých představ?

projekty rodiných domů

Nikdo si nepřeje žít celý život v panelákovém bytě, kde platí nájemné. Každý touží po svém vlastním příbytku, který bude postaven přesně podle představ. Dříve nebo později se jistě každému podaří postavit si přesně takový rodinný nebo typový dům, o kterém sní. K tomu je však potřeba vypracovat projektovou dokumentaci, bez níž není možné začít stavět.

Projektová dokumentace je nejdůležitější dokument, který potřebujete pro získání stavebního povolení. Jedná se o soubor výkresů a schémat, který znázorňuje budoucí stavbu a poskytuje staviteli všechny potřebné informace týkající se budoucí stavby. V současné době je možné získat projektovou dokumentaci v digitální podobě, dříve se však kreslila na výkresy.

Není však důležité to, v jaké podobě je projektová dokumentace zpracovaná. Důležité je vědět, na koho se v případě potřeby obrátit.

Kdo mi vypracuje projektovou dokumentaci?

Chcete postavit rodinný nebo typový dům podle svých vlastních představ? V tom případě jistě hledáte specialistu, který vám projektovou dokumentaci zpracuje. Neobracejte se na amatéry v oboru, raději se svěřte do rukou profesionálů, jejichž služby jsou rozmanitější a neskládají se jen a pouze ze zpracování projektu. Svěřte se do rukou projekční kanceláři SONDER PROJEKT, s. r. o.

Jaké jsou služby projekční kanceláře?

Služby projekční kanceláře jsou skutečně rozmanité. Zabývá se nejen zpracováním projektové dokumentace pro domy, ale také zpracováním studií, dokumentace pro územní rozhodnutí, realizačních dokumentací a následně se postará o vše, co je třeba k získání stavebního povolení.

Speciální službou je také technický dozor, který nenabízí každá projekční kancelář. Technický, nezávislý a zkušený dozor na stavbě se postará o to, aby vše probíhalo dle plánů a v případě potřeby bude hájit zájmy klienta.

Napsat komentář