Nakupujeme nábytek levně a pohodlně na internetu

Stěhujete se a chcete si pěkně vybavit svůj nový byt nebo dům? Chcete si zkrášlit svůj současný domov novým a moderním nábytkem? Pokud jste odpověděli ano, pak čtěte dále. A je úplně jedno, jestli sháníte nábytek do kuchyně, novou postel nebo sedačku.

Nákup nábytku na internetu

Rozhodli jste se pro nákup nového nábytku, ale děsí vás představa úmorného cestování do specializovaného obchodu a zdlouhavé nakupování? Máme pro vás řešení. Nakupte nábytek na internetu! Odměnou vám bude prakticky nekonečná nabída nejrůznějších kusů nábytku, takže si můžete být jistí, že najdete přesně ten kousek, který potřebujete, abyste dodali svému bytu či domu novou jiskru. A to vše z pohodlí domova!

Kromě úspory drahocenného času zároveň šetříte i svou peněženku. K přednostem nákupů nábytku na internetu patří výhodnější cena než v kamenných obchodech a zároveň máte šanci najít zajímavou akci, takže zaplatíte ještě méně. Nižší ceny nábytku na internetu nejsou z důvodu nižší kvality, ale díky úsporám obchodníků za mzdy prodavačů a pronájem prostor. Další výhodou je i doprava za výhodnějších podmínek. Pokud si půjdeme koupit nábytek do klasického kamenného obchodu, musíme si buď dopravu zajistit sami nebo využít dopravní služby, která ovšem není příliš cenově výhodná. V rámci nákupu nábytku přes internet nám tato starost odpadne. V některých e-shopech máte dokonce dopravu nábytku zcela zdarma.

Hlavní argument, který většinu zákazníků od nákupů na internetu odrazuje, je nemožnost si nábytek nejprve vyzkoušet, případně ho vidět na vlastní oči. Avšak i tento problém je lehce řešitelný. E-shopy zpravidla nabízejí u všech prodávaných kusů nábytku podrobné informace, včetně fotografií ve vysoké kvalitě. Avšak pro ty, které by ani to nepřesvědčilo je tu možnost zajet se podívat do kamenné prodejny, vyhlédnutý kus si důkladně prohlédnout či vyzkoušet a později koupit online z domova. Tak se zase dostanete na výhodnější ceny.

Nakupujte nábytek na internetu ještě levněji

Hlavní důvod pro nákupy nábytku na internetu je výhodná cena, ale dnes můžete mít nábytek ještě levnější díky cashbacku. Co že to ten cashback vlastně znamená? Cashback je novým trendem v online nakupování. Do Česka se dostává ze zahraničí, kde již několik let úspěšně funguje. Jedná se o to, že z každého nákupu na partnerských e-shopech caschbackových portálů získáváte část peněz zpět na váš účet. Funguje to opravdu jednoduše, nejprve se zdarma zaregistrujete na cashbackovém portálu, poté si vyberete v nabídce partnerských obchodů svůj oblíbený, prokliknete se přímo na jeho stránku a nakupujete tak jak jste zvyklí. Po dokončení nákupu a zaplacení se obchodník automaticky spojí s cashbackovým portálem a pošle vám předem stanovenou částku na váš účet.

Myslíte si, že to zní až příliš dobře na to, aby to byla pravda? Ale cashback opravdu funguje, protože z něj profitují všechny tři strany – tedy obchodník, cashbackový portál, ale především vy. Obchodníkovi se zvýší počet zákazníků, aniž by samotný musel něco udělat, takže pošle bonus cashbackovému portálu, který tyto peníze rozdělí mezi sebe a zákazníka.

Jaký cashbackový portál vybrat?  

V Česku funguje caschbackových portálů několik, ale který si vybrat? Nejlepším kritériem je určitě velikost cashback odměny, kterou vám cashbackový portál pošle. V současnosti nejvyšší odměny v Česku nabízí Tipli. Jedná se o mladý cashbackový portál, který svým uživatelům vrací až 33 % z částky nákupu u partnerských e-shopů. U většiny e-shopů je tato částka nižší a pohybuje se kolem 5–6 %, ale i tak je to více než nabízí konkurenční portály a kdo by nechtěl šetřit každým nákupem, který by stejně tak jako tak musel udělat.

Nakupujeme nábytek na cashbackovém portálu

Na závěr jsme si pro vás připravili praktický příklad, abyste se sami přesvědčili o tom jak jednoduché a výhodné je nakupovat nábytek přes cashback. Jelikož chcete získat část peněz z nákupu zpět, tak se zaregistrujete na Tipli a v nabídce partnerských e-shopů hledáte obchod s nábytkem. V nabídce naleznete Sconto nábytek, nábytek ForLiving, JENA nábytek nebo NejlevnejsiNabytek.cz a mnoho dalších e-shopů. Doplňky do domácnosti si můžete pořídit i na Tchibo, 4Home nebo Butlers. Rozhodli jste se na základě velikosti cashback odměny, hodnocení a tradice obchodu, takže jste si vybrali Sconto nábytek, který vám nabízí 6 % z částky nákupu zpět. Překliknete se z Tipli do e-shopu Sconto nábytek. Zde si vyberete novou manželskou postel Gloria, která běžně stojí 20 999 Kč, ale vy ji najdete v akci – na kterou vás Tipli samozřejmě upozorní – za 12 999 Kč. Cashback odměna ve výši 6 % se u Sconto nábytek vypočítává i z akční ceny, takže po odečtení DPH získáte zpět z nákupu na váš účet u Tipli 616 Kč. Tyto peníze si můžete ihned převést na svůj běžný účet.

Využijte výhodných nákupů nábytku na internetu i vy a šetřete ještě více používáním cashbacku. Kdo by taky nechtěl ušetřit na nákupu, který by tak jako tak musel udělat. A odměnou vám bude zkrášlený domov, do kterého se budete vždy rádi vracet.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEO

One thought on “Nakupujeme nábytek levně a pohodlně na internetu”

  1. Petr napsal:

    Super článek. S tímto cashbackovým portálem mám pozitivní zkušenosti, používám už cca 2 měsíce a zatím bez problémů. Tipli mě zaujalo právě největšími odměnami. Nejvíc nakupuju přes AliExpress, Booking a ZOOT a odměny z nákupů se zatím vždycky připsaly bez problémů, takže můžu doporučit.

Napsat komentář