Zrcadlové skříňky – výkřik trendů nebo praktická věc do koupelny?

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak vybavit koupelnu? Jaké osvětlení pořídit? Jak velké zrcadlo je vhodné? Do koupelny patří nábytek speciálně jí určený. Navíc každý má své specifické požadavky. Přidejte dotek luxusu do vašeho domova, počínaje vaší koupelnou. Bez ohledu na váš vkus, tento odlehčený prostor je perfektní místo pro některé velmi praktické kousky jako jsou zrcadlové skříňky.

Pochlubte se zrcadlovou skříňkou

Každá žena v koupelně potřebuje jak zrcadlo, tak i světlo. Spojte tyhle dvě kombinace a vyjde vám luxusní designový kousek do vaší koupelny, kterým se můžete pochlubit. Zrcadlová skříňka nabízí spoustu praktických vychytávek, jako led osvětlení, možnost měnit barvu tohoto osvětlení, přímé či tlumené světlo a nespočet designových variací.

Mezi základní prvky koupelny patří právě zrcadlové skříňky, používají se jak pro kontrolu našeho vzhledu nebo pro optické zvětšení prostoru. Představte si malou koupelnu, kde bojujeme s každým metrem čtverečním. Pokud umístíme zrcadlo přímo naproti dveřím, opticky koupelnu při pohledu z chodby zvětšíme, navíc po rozsvícení led osvětlení na zrcadle dodáme koupelně útulný a příjemný ráz. Jak ale můžeme vybrat to „dokonalé“ zrcadlo s osvětlením do naší koupelny?

Praktičnost versus design

Obavy, zda tento multifunkční výrobek patří do koupelny můžete klidně vypustit. Zrcadla jsou vyrobena speciálně pro koupelny, snaží se splňovat ty nejnáročnější evropské normy a zároveň plnit designovou okrasu koupelny. Na trhu je nespočet takových zrcadel, můžeme si vybrat, zda chceme zrcadlo v rámu nebo bez něj, s policí či bez police, barvu osvětlení, některá zrcadla s osvětlením nabízí i lupu v zrcadle, kterou ocení zejména ženy, či zakomponované hodiny v zrcadle. Rozdílná velikost zrcadel je samozřejmostí.

Rozhodně by tenhle kousek neměl chybět v žádné koupelně, jak jej uspořádáte a nakombinujete, to už je na vaší fantazii.