Zapůjčení dodávky pro různé účely

Dodávka se může hodit každému. Velmi často ji využívají živnostníci, ale hodí se také soukromým osobám. Dodávka se dá dobře využít třeba během stěhování. V takový okamžik přichází na řadu půjčovna dodávek Praha 9, kde dostanete k zapůjčení kvalitní vozidla za přiměřené ceny. Na řízení dodávky potřebujete řidičské oprávnění skupiny B, což má většina lidí.

Co je zapotřebí k půjčení dodávky?

Zapůjčení dodávky se nemusí v půjčovně dodávek Praha 9 nikterak složitě vyřizovat. S sebou postačí vzít občanský a řidičský průkaz společně s vratnou kaucí 5 tisíc Kč. Pokud se rozhodnete platit převodem, můžete. Platba kartou však není možná, takže další variantou je placení v hotovosti. Jestliže chcete půjčit dodávku na firmu, měli byste být jednatelem společnosti. V opačném případě je variantou notářsky ověřená plná moc.

Omezený počet kilometrů

Firma dodávky půjčuje s omezeným počtem kilometrů, nicméně toto omezení je nastaveno takovým způsobem, že se drtivé většiny zákazníků vůbec netýká. V případě nutnosti samozřejmě můžete najet i více kilometrů, ale ty budou následně zpoplatněny. Ceny v půjčovně dodávek Praha 9 jsou globálně mezi nejnižšími na trhu, což je také ovlivněno přítomností reklamy na vozidlech.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressExpress.cz

iZpravyDnes.cz

Novinky-Zpravy.cz 

Napsat komentář