Vysokotlaké čištění kanalizace

Čištění kanalizace

FinMAGa odpadního potrubí vysokotlakým způsobem patří mezi efektivní metody údržby kanalizace a odpadního potrubí. Tento způsob čištění kanalizace přispívá významnou měrou k prodloužení životnosti kanalizace a předcházení nečekaných havarijních stavů. Výhodou tohoto způsobu čištění oproti mechanické metodě je, že se kromě opětovného obnovení funkčnosti potrubí čistí i stěny odpadního potrubí od různých usazenin, mastnot, tuků a jiného různého druhu odpadu.

Čištění kanalizace

Pro své zákazníky nabízíme plnou profesionalitu v oblasti vysokotlakého čištění odpadního potrubí a kanalizace. Disponujeme nejmodernějším tlakovým zařízením dálkově ovládaným na vzdálenost až několik desítek metrů, různými druhy speciálních tlakových trysek, které jsou určeny k odstranění i těch nejtěžších případů ucpání odpadního potrubí či kanalizace od DN100 – DN400.

Mechanické čištění kanalizace – Krtkovaní

Mechanické čištění kanalizace, lidově nazývané “krtkovaní” je způsob, který je vhodný na velmi rychlý zásah a odstranění akutního havarijního stavu ucpání odpadního potrubí a kanalizace.

 Se situací s ucpaným odpadním potrubím či kanalizací Vám rádi a ochotně pohotově pomůžeme a zabráníme tak vzniku ještě větších škod na Vašem, případně cizím majetku.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEO

Napsat komentář