Vybíráme praktické a levné bytové doplňky a dekorace

Každý z nás chce mít ze svého bytu či domu ten pravý domov. A nic nedokáže udělat krásnější domov než pěkné, ale zároveň praktické doplňky. Dnes si proto ukážeme, jak a kde najít ty nejlepší doplňky do domácnosti a jak na nich ušetřit.

Renovujete byt či dům a přemýšlíte, jaké doplňky a dekorace zvolit? Chcete svůj domov něčím ozvláštnit? My vám s tím pomůžeme. Každý z nás má jiné preference, ať už je vaším stylem vintage a co není v tomhle stylu jako by do domu ani nepatřilo nebo naopak preferuje přírodní doplňky, avantgardu, orientální styl nebo pořádné retro. Ale na jednom se shodneme všichni, bez doplňků a dekorace by byl váš domov pouze chladným místem bez kouzla.

Nakupujte doplňky do domácnosti na internetu

Nebojte se nákupu doplňků na internetu. Největší výhoda těchto nákupů je nižší cena než v kamenných prodejnách. Proč utrácet za stejné zboží víc, když si ho můžete koupit z pohodlí domova, a kromě peněženky ušetřit i svůj drahocenný čas. Největší obava z nákupů bytových doplňků na internetu je z toho, že vám nezapadne do vašeho domova nebo pro něj nebudete mít využití. Nicméně tohoto problému se bát nemusíte, protože nepoškozené zboží můžete většinou do 14 dní, ale v některých e-shopech i déle, vrátit a e-shop vám peníze za nákup pošle zpátky. Případně se můžete do kamenné prodejny na vystavené kusy zajít podívat a ty vybrané nakoupit později na internetu.

Jak vybrat ten ideální doplněk do bytu či domu

Při vybírání doplňků do bytu je třeba myslet na každý detail. Nezapomeňte si zkontrolovat rozměry výrobku, abyste ho nemuseli vracet. Může se stát, že výrobek na fotografii vypadá větší než ve skutečnosti je, proto nespoléhejte jen na fotografii, ale vždy si rozměry zkontrolujte. Dále je dobré znát hodnocení a názory ostatních uživatelů. Nicméně každý z nás má jiný vkus, proto je třeba názory ostatních nepřeceňovat. K rozhodování vám může pomoci popisek výrobku a na další informace se neváhejte ptát přímo e-shopu.

Šetříme s cashbackem

Doplňky již máme vybrány, ale jak na nich ušetřit? S tím vám také poradíme, protože sami dobře víme, že každá ušetřená koruna se hodí. Samotným nákupem na internetu výrazně ušetříte, ale slyšeli jste někdy o cashbacku? Díky této službě můžete ušetřit další peníze. Cashback spočívá v tom, že se prokliknete z cashbackového portálu na stránku obchodníka, kde nakupujete jak jste zvyklí, avšak rozdíl je ten, že po nákupu se vám vrátí předem stanovená část peněz zpět. Důkazem, že tato služba opravdu funguje je to, že na ní vydělávají všechny tři strany. E-shop jednoduše získá dalšího zákazníka, takže cashbackovému portálu pošle provizi a ten jí rozdělí mezi sebe a vás. A největší cashbackové odměny v Česku nabízí portál Tipli.cz. Ten vám vrátí až 33 % z vašeho nákupu zpět. Ušetřit můžete u více jak 400 partnerských e-shopů.

Nakupujeme bytový doplňky s Tipli

Ušetřit s Tipli můžete samozřejmě i při výběru bytových doplňků a dekorací. V nabídce si můžete vybrat z velkých nákupních galerií jako je Mall.cz, Kasa.cz nebo specializovaných obchodů Butlers, 4home, Tchibo nebo Tescoma. A kdyby vám nabídka českých obchodů přišla malá, tak můžete ušetřit na obrovských zahraničních nákupních galerií jako je AliExpress nebo eBay.

Pro lepší představu si uvedeme příklad, jak s Tipli ušetříte na bytových doplňcích. Potřebujete koupit vybavení do kuchyně. Z nabídky e-shopů si vyberete Tchibo, který nabízí 6% cashbackové odměny. Na Tchibo.cz se prokliknete z Tipli a koupíte zde kromě kvalitních a designových talířů a hrnků i prostírání a ubrus na stůl. K tomu rovnou zakoupíte i hrnec z ušlechtilé oceli a hliníkové pánve. Celý nákup vás vyjde na 2495 Kč. Z této částky se vám 150 Kč vrátí zpět.

Doufáme, že jsme vás inspirovali pro vaše další nákupy a pořádně si svůj byt či dům zkrášlíte. Zároveň již dnes víte, jak na vašich nákupech nejlépe ušetříte a je jedno, jestli plánujete celkovou přestavbu bytu nebo hledáte pouze jeden maličký doplněk, který by pěkně zapadl do vašeho obýváku.

Napsat komentář