Venkovní grily – sezóna začíná

Zima je na konci a lidé se těší na pobyt v zahradě, kde si s velkým požitkem grilují se svou rodinou nebo přáteli chutné pokrmy. Velmi důležité je umístění grilu v zahradě.  Venkovní grily stejně jako zahradní krb vyžadují pevnou a dostatečně velkou plochu, pokud možno daleko od stromů a hořlavých materiálů. Plocha musí být pochopitelně rovná, stabilita grilu je velice důležitá, ovšem s minimálním sklonem na odtékání dešťové vody. Přestože preferujeme čerstvý vzduch, všeho moc škodí, ideálně stavíme gril tam, kde je závětří.   Čím víc hostů, tím více místa budete kolem grilu potřebovat, abyste zde mohli umístit stoly, lavice nebo židle.  

Moderní zahradní grily do každé rodiny

Máte o zahradní grily zájem?  Tak vězte, že tento výrobek není zařízení na úpravu pokrmů, ale větší gril se stává efektním prvkem u zahradního posezení. Dokonce některé moderní typy můžete složit do podoby funkčního stolu. A když na to přijde, jde grilovat i ve větším terakotovém květináči s roštem. Fantazii se meze nekladou, dbáme vždy na bezpečnost při používání. Profesionálně se dá grilovat na grilech z plechů, z betonových dílců či na grilech postavených z kamene a cihel. Pozor však na nekvalitní betonové grily, které mohou při vysokých teplotách prasknout. U zděných grilů zase třeba obnovovat spáry šamotovou maltou.  

Velké i přenosné mini grily za super ceny na t-zbozi.cz

Grily rozdělujeme podle paliva na čtyři základní druhy – grily na dřevěné uhlí, elektrické, plynové a vodní grily, existují grily i na lávové kameny. Různě barevné přenosné mini grily  si můžete objednat za prima ceny v internetovém obchodě t-zbozi.cz. Na prví pohled vás zaujme velký výběr zboží, v domácím použití oceníte špičkovou kvalitu, neboť veškeré produkty jsou vyrobené podle platných evropských norem a standardů.

Napsat komentář