Prostěradla pořídíte i v trendy barevných odstínech

press news media

Prostěradlo rozhodně nemusí být jen nudné bílé. V obchodech dnes máte na výběr z celé škály barevných odstínů. Moderní jsou prostěradla v šedé, růžové, oranžové, modré nebo třeba zelené barvě, která sladíte s vhodným povlečením. Poradíme vám, jak si vybrat kvalitní, které vám bez problémů vydrží po dlouhou dobu.

Klasická prostěradla z obchodů mizí – in jsou ta napínací

Tradiční prostěradlo, které jste museli pečlivě zastrčit po matrace postele už dnes zakoupíte jen sporadicky. Doporučujeme vám ho nechat do sauny, kde jeho použití stále nemá konkurenci a na postel raději zvolit to napínací. Výhody napínacího prostěradla oceníte hned po rozbalení. Snadno ho natáhnete na svou postel a během spánku se vám rozhodně neshrne a až do sundání z lůžka ho tedy nemusíte nijak upravovat. Pak ho stačí vložit do bubnu pračky, pustit na 60 °C, nechat uschnout a složit do skříně nebo ihned opětovně použít.

Po dlouhé roky byla in bílá prostěradla. Snadno je sice ušpiníte, na druhou stranu však vidíte nečistoty a dobře rozpoznáte ideální čas na převléknutí postele. Bílá prostěradla jsou klasikou, kterou nic nezkazíte. Skvěle ale vypadají o prostěradla tmavá, která báječně ladí s tmavšími ložními soupravami. Nebraňte se ani odstínům růžové, oranžové nebo modré barvy. Jsou v kurzu výrazné i jemné pastelové barvy.

Nakupujte výhodně na waldes.cz

Bohatou nabídkou kvalitních produktů se může pochlubit obchod waldes.cz, kde navíc nakoupíte za velmi příznivé ceny. Prodávají zde moc pěkná prostěradla na jednolůžka i na manželské postele. Z materiálů se nejčastěji používá bavlna. Oblíbené je také froté, které je vhodnou volbou především na chladnější měsíce roku, protože příjemně hřeje. Ve waldes.cz mají většinu produktů sladem a objednávku tak mohou téměř okamžitě expedovat na vaši adresu.

One thought on “Prostěradla pořídíte i v trendy barevných odstínech”

Napsat komentář