Vinylové podlahy ocení zejména ženy

 Vinylová podlaha je úžasná volba nejen do domácího interiéru. Vinylové podlahy Praha vás nadchnou nejen svým vzhledem, ale oceníte především jejich praktické vlastnosti. Zejména ženy, které se úklidu domácnosti věnují nejvíce, ocení minimální nároky plovoucí vinylové podlahy na úklid a údržbu. Stačí totiž popadnout běžný mop a dát se do práce. A drahé čističe a leštěnky? Ty můžete ze svého nákupního seznamu definitivně škrtnout. Vinylové zámkové podlahy jsou zároveň vysoce odolné vůči opotřebení. Až se tedy budete rozhodovat, jakou podlahu pořídit, upřednostněte vinylovou podlahu Praha.

Kamenné koberce – originální řešení

Chcete-li vsadit na originalitu, možná vás nadchnou kamenné koberce. Kombinují v sobě to nejlepší, co od podlah můžete očekávat. Přírodní kamenné koberce Praha jsou vyplněny speciálním pojivem. Díky tomu budete mít v interiéru, ale samozřejmě i v exteriéru, hladký a nepropustný povrch, který bude navíc pevný a odolný, tak jak je to pro kámen charakteristické. Kamenné koberce Praha můžete použít i na těch nejfrekventovanějších místech.

Využijte akce na zátěžové koberce

Chodby, předsíně, kanceláře, obchody a další frekventované prostory si zaslouží podlahy, které vydrží co největší zátěž. Právě takovými vlastnostmi disponují PVC podlahy zátěžové a zátěžové koberce. Je na vás, zda se rozhodnete pro PVC podlahy Praha nebo zvolíte zátěžový koberec. Chcete-li ušetřit, zvolte variantu zátěžový koberec akce.

Terasy s dlouhou životností

O podlahách už toho bylo řečeno dost. I když možná nebude od věci, zastavit se ještě na chvíli u terasových podlah. Pokud je pro vás prioritou dlouhá životnost terasového materiálu (terasové podlahy), potom volte WPC terasy – tedy terasy Wood-plastic. Terasová prkna WPC jsou vyráběna ověřenou technologii, která zaručuje jejich životnost daleko přesahující 25 let.

Napsat komentář