Kancelářský nábytek, se kterým budete produktivnější

Jedná se o kancelářský nábytek, a to samozřejmě nejen pro management. Seženete u nás stoly na míru, ale samozřejmě i uzamykatelné kontejnery, které jsou do kanceláří beze sporu potřeba a nutné. Kancelářské skříně a kancelářské stoly jsou samozřejmě s výškovou rektifikací. Součástí dveří jsou klipové závěsy. Stolové desky u nás seženete až do tloušťky 40 mm, což jistě ocení nejeden kancelářský pracovník. Výjimkou není ani to, že u nás seženete velice kvalitní skříně, u kterých je také možnost nechat je vyplnit tvrzeným sklem, cože nejen že dobře vypadá, ale také je to velice praktické. Kancelářské židle a kancelářská křesla jsou vyráběna z mnoha různých materiálů jako je kůže, umělá kůže či látka, takže si bez problémů určitě všichni vyberou.

Školní nábytek a nábytek do mateřských škol

Nejen kanceláře je třeba vybavovat, proto jsme i my připraveni na jiné místnosti, kde vám bude určitě dobře a naše jednotlivé kousky na vás velmi příjemně dýchnou. Školní nábytek je velice důležitý, a to třeba i na pocity a psychiku dětí, takže by se zařízení škol a školek určitě podceňovat nemělo. Dodáme školní lavice, školní židle, kontejnery, stoly, šatní bloky, ale třeba i tabule. Stěžejními materiály pro tuto kategorii je pro nás dřevo, plast, keramika, anebo to, co si se zákazníkem individuálně domluvíme.

Nábytek pro ordinace, nemocnice i pečovatelské domy

Jsme připraveni i na doktory a lékařské prostředí. Další velmi oblíbenou sekcí u nás je zdravotnický nábytek. I ordinace a nemocnice se musí vybavovat kvalitním nábytkem, takže my se na to zaměřujeme také. Vyrobíme a dodáme pro vás moderní zdravotnický nábytek, a to samozřejmě včetně stolů, kontejnerů, zdravotnických skříní, skříní na léky, ale třeba i zdravotnická lůžka. Stačí si jen vybrat styl, do jakého své místnosti chcete stylizovat, a je hotovo. My se o vše postaráme.

Tip redakce: Nezapomeňte při zařizování vaší kanceláře také na to, abyste měli kvalitní konferenční židle na porady a pro případné obchodní návštěvy.

Napsat komentář