Vířivá vana a finská sauna – ideální domácí relax

Přemýšlíte o tom, jak by se dal zrealizovat domácí wellness? Není to zas tak náročné, jak by se na první pohled mohlo zdát. I když se jedná o určitou investici, hodnota tělesného i psychického uvolnění a blahodárné účinky na zdraví jsou penězi nevyčíslitelné. Mezi wellness aktivity patří saunování, plavání v bazénu a horká bublinková koupel. K tomu prvnímu vám nejlépe poslouží finská sauna do bytu, v bazénu si kvalitně zaplavete, opatříte-li ho bazénovým protiproudem, horkou bublinkovou koupel vám poskytne vířivá vana.

Pobyt v luxusní vířivé vaně dokonale uvolní vaše svaly i mysl. Stejně jako pobyt ve finské sauně domácí, i pobyt ve vnitřní vířivé vaně dokonale detoxikuje organismus. Jak luxusní vířivky, tak i sauny na klíč zajistí zlepšení funkce kardiovaskulárního systému a dokážou mírnit bolesti pohybového aparátu. Výhodou je také to, že pobyt v těchto zařízeních dokáže rovnoměrně rozptýlit kožní tuk, zpevnit a celkově zkvalitnit pokožku.

Plavte jako o život!

Chtěli byste jsi doma pořádně zaplavat, ale disponujete pouze malým bazénem? To vůbec ničemu nevadí! Stačí, když si pořídíte protiproud do bazénu. Bazénové protiproudy fungují na jednoduchém principu. Výkonné čerpadlo odebírá vodu z bazénu a pod silným tlakem ji žene zpět. Tím vzniká proud vody – endless protiproud – proti kterému budete plavat. Najednou budete mít pocit, že jste se ocitli někde uprostřed řeky. Prostě báječné!

Které variantě dáte přednost?

Vraťme se úplně na začátek článku. Dotaz zněl, jak by se dal zrealizovat domácí wellness. Máte na výběr:

  1. buď vás osloví vířivé vany, nebo dáte přednost bazénu s protiproudem, nebo se rozhodnete pro finskou saunu na klíč;
  2. můžete si však také pořídit vše najednou – vybrat mezi luxusními vířivými vanami a zároveň domácími finskými saunami a současně si pořídit bazén s protiproudem Endless.

Napsat komentář