Revoluční vinylová podlaha: seznamte se s krytinou Rigid

Pro své odolné a příjemné vlastnosti jsou vinylové podlahy stále oblíbenější. Dají se kombinovat také s podlahový vytápěním, jsou nenáročné na údržbu a dostupné v mnoha estetických dekorech. A přesně to, a ještě více, splňuje revoluční plovoucí vinylová podlaha Rigid.

Vysoká kvalita, špičkový vzhled a materiál, snadná pokládka a jednoduchá údržba – zní vám to jako favorit moderního interiéru? Přesně taková je vinylová podlaha Rigid. Její nosná deska SPC je dokonale odolná proti vlhkosti, teplu i většímu zatížení. Průmyslové prostory? Domácnost s mazlíčky? Žádný problém. Přestože by se mohlo zdát, že kvůli svým vlastnostem bude mít podlaha větší tloušťku, opak je pravdou. Nízká montážní výška tak umožňuje instalaci i na stávající podlahu. Celková tloušťka je totiž pouhé 4 mm. Renovace může být snadná – nemusíte složitě odstraňovat stávající dlažbu.

Kvalitní složení jako základ

Vysoká hustota kompozitního jádra zajišťuje pevnost a eliminuje přenos nerovností na povrchu. Není nutná aklimatizace materiálu ani použití lepidla. Zámkový systém Rigid Click je naprosto jednoduchý, pokládat podlahu tak můžete hned poté, co ji obdržíte. Složení navíc disponuje zdvojenou ochranou proti UV záření. Stálobarevnost je další ze samozřejmých výhod, kterou vinylová podlaha Rigid přináší. Výborné tepelné vlastnosti materiálu jsou vhodné pro kombinaci s podlahovým vytápěním – a teplo od nohou je naprostým základem domácí pohody.

Hřejivý dotek dřeva – i bez dřeva

Ne do každého interiéru se hodí skutečná dřevěná podlaha. Ta navíc vyžaduje pravidelnou a poměrně náročnou péči. Působivý a reálný dekor ve vzhledu dřeva zdobí i vinylovou krytinu Rigid – i proto skvěle zapadne do jakéhokoli interiéru, moderního i rustikálního. Právě Rigid je díky své 100% voděodolnosti skvělým adeptem na podlahu do dětského pokojíčku nebo kuchyně. Harmonie spojená právě s dřevěným motivem může být součástí jakéhokoli koutu vašeho domova – a ani v koupelně už není tabu.

Materiál bez změkčovadel je šetrný k vám i životnímu prostředí. Může za to odlišná výrobní metoda. Právě nosná deska SPC umožňuje použití kročejové izolace, díky čemuž je podlaha rovněž méně hlučná. Ve výsledku se jedná o špičkový a dostupný materiál, který vám usnadní oživení jakékoli místnosti – interiér se promění v komfortní oázu klidu pěkně od podlahy.

Napsat komentář