Podlehněte doteku luxusního damaškového povlečení

Sníte o povlečení, jehož dotek se stane učiněným pohlazením pro vaši pokožku? Vsaďte na kvalitu a vpusťte do své ložnice luxus v podobě damaškového ložního povlečení z pravé egyptské bavlny té nejvyšší kvality. Ať už hledáte jemné barvy, výrazné vzory nebo luxusní povlečení pro děti, přijdete si na své. Hned po první noci zjistíte, že i povlečení může mít neuvěřitelný vliv na kvalitu spánku.

Pravá egyptská bavlna

Chcete si v ložnici dopřát jen to nejlepší? Pak je právě pro vás určené povlečení z pravé egyptské bavlny, která je ručně česaná a dále zpracovaná do tradičních tkanin. Příze následně prochází procesem bělení a barvení pod dohledem odborníků a také zušlechťovacím procesem, takzvanou mercerací a kalandrováním. Díky těmto procesům se povlečení pyšní pevností, vysokým leskem a hebkým povrchem.

Proč zvolit povlečení z pravé egyptské bavlny?

Mezi výjimečné vlastnosti luxusního bavlněného povlečení patří prodyšnost, savost, zdravotní nezávadnost, vzhledová stabilita, skvělé termoregulační vlastnosti, díky nimž povlečení v létě chladí a v zimě hřeje, i měkkost. Povlečení je vhodné pro alergiky i pro děti.

Mako brokát damašek

Bavlněné povlečení z pravé egyptské bavlny v úpravě Mako brokát-damašek vyplní přání i těm nejnáročnějším zákazníkům. Damašek je hustou bavlnářskou tkaninou, tato tkanina získává svůj specifický vzhled při tkaní, kdy dochází ke vzniku vzorů kontrastujících s podkladem. Díky přidanému brokátu navíc získává povlečení dokonalý třpyt. Příze, ze které se vyrábí damaškové povlečení, prošly speciální úpravou mercerace, ta zajišťuje pevnost a jemnost.

Přednosti Mako brokát damašku

Luxusní damaškové povlečení si zamilujete pro jeho jemnost, měkkost, třpyt, vysokou životnost i skvělé termoregulační vlastnosti. Ložní povlečení si i po opakovaném praní zachovává své barvy. Snadnou údržbu zajišťuje povrchová úprava pro snadné žehlení.

TIP: Německá značka Curt Bauer

Láká vás spánek v jednom z nejjemnějších povlečení? Vaše sny bude hýčkat bavlněné povlečení Curt Bauer v úpravách Mako satén, Mako satén UNI a Mako jersey a v neposlední řadě v úpravě Mako damašek a Mako brokát-damašek. Tato značka nabízí řadu sezónních kolekcí s atraktivními barvami a vzory. Ložní povlečení se vyznačuje vysokou kvalitou, dokonale jemným povrchem a odolností.

Povlečení německé značky Curt Bauer můžete zakoupit např. v našem internetovém obchodě na adrese www. stellaateliers.cz, kde kromě povlečení Curt Bauer naleznete i povlečení německé značky Estella a naše české povlečení značky Stella.

Napsat komentář