Pálené střešní tašky TONDACH jsou jednorázová investice, která se vám stokrát vrátí.

Synonymem kvalitní keramické pálené střešní tašky jsou střešní tašky Tondach! Renomovaná značka, která nabízí více než 40letou záruku spokojenosti, je na českém trhu již řadu let a její dobré jméno má stále zvuk. Sortiment střešních tašek Tondach se navíc stále rozrůstá, ale zůstávají v něm i oblíbené klasiky a stálice, jakou je třeba tradiční česká střešní krytina bobrovka Tondach. V nabídce nechybí ani speciální tvarovky a kompletní příslušenství. Střechy Tondach vás zkrátka nezklamou.

Střešní krytina Tondach

Nabídka je vskutku rozmanitá. A to jak co do tvarů, tak do barevného provedení střešních tašek. Jestli je jinde některá barva tabu, tak v nabídce Tondach ji určitě najdete. Nabízí režné, glazované i engobou ošetřené střešní tašky snad ve všech odstínech, na které můžete jen pomyslet. Mezi, pro někoho až extravagantní, barevnou paletou, najdete samozřejmě také klasiku v přírodních tónech, která neurazí žádnou střechu.

Výhody střešních tašek Tondach

Keramická střešní krytina je krytina na celý život. Pálená taška s vámi překoná i ty největší výkyvy počasí a když se přece některá rozbije, snadno ji nahradíte novou. Proto si také Tondach může dovolit poskytovat záruku po dvakrát dvě desítky let! Dlouhá životnost je dána také kvalitou použitého materiálu. Pálené střešní tašky Tondach jsou navíc barevně stálé po celou dobu své životnosti, která může být klidně celé tisíciletí, jak nám napovídají mnohé zachovalé památky. Jedná se tak o výjimečný tradiční materiál, který vyhovuje i dnešním požadavkům na ekologii. Keramická střešní taška je totiž šetrná k životnímu prostředí ve všech ohledech. Příroda si na ni přitom nepřijde! Přečká vichřici i krupobití a nezaskočí ji ani nečekaná sněhová nabídka.

Doplňky a speciální dílce

Každá střecha je svým způsobem originál, přesto ale všechny potřebují kromě tašek také doplňkové tvarovky. Tondach dodává i speciální dílce, jako úžlabí, nároží nebo hřebenáče ke střešní krytině Tondach.  

Lehké versus těžké střešní krytiny

Keramické střešní tašky Tondach patří k těžkým střešním krytinám. Jedná se o tradiční materiál, který má poměrně vysoké nároky na krov. Odvděčí se vám však dlouhou životností a bezvadnou trvanlivostí. Lehké krytiny jsou vhodnou alternativou pro krovy, které by těžkou krytinu z pálených tašek neunesly. 

Napsat komentář