Dětské kusové koberce ocenila dcera i syn

Kupovat svým ratolestem hračky, je někdy docela oříšek. Jsou vybíravé a některé hračky je omrzí třeba i po týdnu, což je opravdu tristní. Nevěděla jsem si tak již rady, čím bych těm mým dvěma raubířům udělala radost tak, aby jim vydržela, co možná nejdéle. Skvělý nápad mi tak do hlavy vnukla má kamarádka, která má stejně staré děti jako já a řeší takřka stejný problém. Poradila mi, abych dětem pořídila dětské kusové koberce, u nichž si mohu vybrat jakoukoliv velikost i motiv, jenž si budu přát. Z počátku jsem byla na rozpacích, zda je chytré dětem pořizovat koberec místo hraček, když jsem ovšem tyto koberce viděla, usoudila jsem, že se může jednat o dobrý nápad a pořídila tak synovi takovýto koberec s městečkem, které lemují silnice a dceři zase koberec s oblíbenou princeznou a její družbou z její milované pohádky. K mému údivu u nás doma takovýto koberec sklidil obrovský úspěch a jsem nesmírně ráda, že již nebudu muset utrácet tisíce za předražené hračky, které děti po krátkém čase omrzí.

Dětské kusové koberce si chválí i manžel

Můj manžel, který o našem problému s hračkami samozřejmě věděl, tento vkusný nápad, kterému vévodí, dětské kusové koberce rovněž velmi ocenil a pochválil mne za něj. Ani jeden jsme si totiž nepřáli mít celý koberec v dětské místnosti, který by svým motivem děti rovněž bavil maximálně tak pár měsíců a posléze by začali žadonit o jeho výměnu. Tudíž byla tato vkusná alternativa jediným východiskem. Koberce jsou navíc velmi hygienické a naprosto příjemné. Pokud si na něm náš syn hraje třeba i tři hodiny v kuse, nemám důvod k tomu bát se o to, že by mohl prochladnout. Kromě jiného, tyto koberce v interiéru velmi dobře vypadají a není třeba se za ně rozhodně stydět.

Tyto koberce bych doporučila naprosto každé mamince

Na základě mé zkušenosti, bych tyto dětské kusové koberce rozhodně doporučila každé mamince, která neví, jakým způsobem zabavit své dítě na alespoň nějaký čas a přitom věděla, že se při hře alespoň trochu rozvíjí. Autodráha, kterou koberec synovi nabízí, je jeho velkým společníkem. Každé ráno si u pohádky projíždí se svými vozidly tuto parádní dráhu a já mám alespoň čas na to, vypít si v klidu svou kávu a udělat snídani.

Napsat komentář