Americká hypotéka nebankovní

krasne-bydleni.cz_ergo_cz_nahledovy

Pod pojmem americká hypotéka nebankovní se skrývá úvěr, který si mohou sjednat pouze podnikatelé. Jedná se tedy o podnikatelský úvěr pro firmy, podnikatele a OSVČ.

Spotřebitelské úvěry jsme schopni zajistit u některého z našich dlouholetých partnerů, a to za velmi výhodných podmínek. Díky dlouholeté spolupráci máme více jak luxusní úrok pro naše klienty. Získat můžete úrok už od 3%, což jsou opravdu výjimečně dobré podmínky.

Nebankovní americká hypotéka se však týká pouze podnikatelů. Stejně tak jako například hypotéka bez registru, která skýtá velice výhodné podmínky pro každého podnikatele. Podnikatelské úvěry si může sjednat každý podnikatel, který provozuje podnikání nebo i živnost. Jednat se tedy může o firmy i lidi samostatně výdělečně činné, které známe pod zkratkou OSVČ. Poskytujeme vždy individuální přístup a nastavíme vám velice nízké splátky. Disponujete špatnou bonitou a myslíte si, že je to závažný problém, kvůli kterému nikde nedostanete peníze? To platí v případě banky, ovšem v nebankovním sektoru je to jiné. Každá situace se dá řešit, a proto poskytujeme hypotéky také lidem, kteří mají horší bonitu, záznamy v registrech nebo nízké daňové přiznání.

Nízký úrok a také nízké měsíční splátky

Podnikatelské úvěry se vyřizují velice rychle. Budete až překvapení, jak rychle můžete mít na svém účtu peníze, které můžete okamžitě vložit do svého podnikání. Můžete s těmito penězi vyplatit dluhy, faktury, zaměstnancům mzdu, ostatní závazky, exekuce, nebo si pořídit nový majetek, rozšířit firmu či začít s podnikáním úplně od začátku nebo nově s pomocí podnikatelského záměru. Nastavíme vám velice nízkou měsíční splátku. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, stejně tak k jeho potřebám a požadavkům. Splácet můžete až na dobu 30 let. Je však také nezbytné, abyste uváděli vždy pravdivé informace, a to i v případě, že máte velké finanční problémy. Pokud budete upřímní, je to nejlepší cesta, kterou můžete zvolit. I my se snažíme mít ke všem klientům pokaždé otevřený přístup.

 

Napsat komentář