Čeká vás úklid domácnosti? Se správnými úklidovými prostředky a pomůckami to bude hračka!

domacipotreby-franta.cz_Čeká vás úklid domácnosti. Se správnými úklidovými prostředky a pomůckami to bude hračka_01_uvod

Uklízení domácnosti asi není oblíbená činnost nikoho z nás, přesto se uklízet musí. A nejlépe pravidelně! Kromě velkého jarního a vánočního úklidu, kdy se důkladně vysmýčí celá domácnost, se musí pravidelně prát, žehlit, luxovat a vytírat podlahy. Je toho zkrátka hodně, a to jsme ve výčtu určitě nezmínili všechny činnosti. Naštěstí žijeme v 21. století, takže jsou na trhu různé úklidové pomůcky a prostředky, které domácí práce ulehčí. Klíčovými hráči na trhu s úklidovými pomůckami a prostředky jsou společnosti Leifheit a Vileda.

Úklid podlahy bez bolesti zad a špinavých rukou

Vytírání podlah bylo vždy velmi neoblíbené, protože se u něho člověk musel ohýbat a ždímat hadru plnou nečistot v kalné vodě. Dnes už je to jiné. Větších nečistot, prachu a roztočů se snadno zbavíte vysavačem. K následnému vytření podlahy skvěle poslouží moderní mop s dlouhou rukojetí. Dnešní chytré mopy se ždímáním jsou velice populární, protože je během chvilky namočíte a vyždímáte. A přitom se mopu ani nemusíte dotknout. Stačí si pořídit výhodné úklidové sady od prověřených značek Leifheit a Vileda.

TIP: Zkuste novinku na trhu, se kterou bude vytírání hračka. Mop na podlahu Leifheit TWIST SYSTEM NEW XL perfektně poslouží svému účelu. Tyč mopu se dá přizpůsobit každé postavě, je totiž teleskopická. Záběr mopu je perfektních 42 centimetrů, takže podlahu budete mít vytřenou raz dva. Zkušení uklízeči také ocení rotační systém, který je, v tomto případě, umístěn přímo v držadle. Díky sofistikovaným systémům si snadno poradíte s úklidem lamina, parket a dalších dřevěných povrchů.

Videa:

 

 

Úklidové prostředky na mytí oken jsou k nezaplacení

Kdo někdy myl okna, ten ví, že to není žádná legrace. Bez moderních technologií to dá mnoho práce a výsledek je nejistý. Ať se člověk snažil sebevíc, vždy při slunném dni objevil na skle nějakou tu zapomenutou šmouhu. Přitom může být mytí oken opravdu snadné. Stačí si pořídit sofistikované pomocníky. Moderní čističe, mopy a vysavače na okna umí divy. A ano, čtete správně! Dnes jsou k dostání i speciální vysavače na okna, které mají funkci elektrického odsávání vody.

Tip: Vyzkoušejte nejmodernější vysavač na okna Leifheit WINDOW CLEANER! Perfektně se hodí na mytí klasických i střešních oken. Své uplatnění najde i při mytí zrcadel, sprchových koutů a dlaždic v koupelně. Tělo vysavače je navíc odlehčené, takže manipulace s ním je ještě snazší. K lehčímu úklidu napomáhá i 43centimetrová násada.

Videa:

 

 

Sušáky na prádlo pro každou domácnost

Pokud patříte mezi šťastlivce, kteří mají k dispozici zahrádku, rozhodně byste měli mít venkovní sušák. Velice oblíbený je otočný sušák na prádlo, který existuje ve dvou variantách. A to buď zabudovaný na stálo, nebo v mobilní verzi. V případě, že nemáte zahrádku, ale vlastníte balkón, doporučujeme využít sušák na balkón instalovaný na stěnu.

Nezbytnými pomocníky jsou také vnitřní sušáky na prádlo. Jejich služby ocení zejména majitelé bytů, kteří nemají k dispozici zahradu. Jakmile se však zhorší počasí, jejich služby s radostí využijí i všichni ostatní. Je vhodné podotknout, že opět existuje několik variant. Asi nejznámější je rozkládací sušák na podlahu. Dalším oblíbeným typem je závěsný sušák na topení. Hojně používaný je také vnitřní sušák instalovaný na stěnu.

 

Tip: Na ven i do interiéru se perfektně hodí skládací sušák na prádlo Leifheit s označením TOWER 190. Nespornou výhodou je, že pojme až dvě pračky čistého prádla, ale přitom zabírá neuvěřitelně malou plochu. V rozložené poloze zaujímá plochu 66 x 61 centimetrů. Jedná se totiž o sušák na prádlo, který má tvar věže. Právě díky sofistikované konstrukci se třemi patry určenými k sušení je sušák Leifheit TOWER 190 skvělým pomocníkem do středních i malých bytů.

Jak na pohodlné žehlení prádla?

Roztřiďte si usušené prádlo podle materiálu, ze kterého je vyrobené. Každý druh je totiž nutné žehlit na jinou teplotu. Když si prádlo seřadíte do kupiček, nebudete pak ztrácet čas neustálým přenastavováním žehličky. Aby se prádlo snadněji žehlilo, můžete použít speciální zjemňující aviváž a prášek snižující mačkavost látky. Velice důležité je také kvalitní žehlící prkno.

Tip: Žehlící prkno Leifheit AirBoard Premium L Plus NF je perfektní moderní pomocník do každé rodiny. Díky tomu, že je vyrobené z ultralehkých materiálů, tak váží pouhých 4,8 kilogramů. Velice snadná je také montáž a demontáž. Žehlící prkno Leifheit má speciální funkci vyrovnávání, takže nevadí ani mírná nerovnost podlahy. Stačí na desku mírně zatlačit a ona se sama vyrovná dle potřeby. Revoluční je technologie s označením „thermo-reflect“, která umožní až o 33 % rychlejší a jednodušší žehlení.

Vše pro úklid na jednom místě

Proč obcházet kamenné obchody, kupovat věci po jedné a tlačit se mezi lidmi? Sušáky, mopy, vysavače na okna, žehlící prkna a další úklidové pomůcky Leifheit jsou nyní v akci na www.domacipotreby-franta.cz . Vše pro úklid domácnosti naleznete snadno, rychle a za skvělou cenu.

Napsat komentář