Vzduchotechnické jednotky

press news media

C.I.C. Jan Hřebec s.r.o. je český výrobce klimatizačních a vzduchotechnických jednotek vlastní konstrukce.

Společnost C.I.C. Jan Hřebec s.r.o.

Tato společnost nabízí bohaté zkušenosti ve vývoji a výrobě vzduchotechnických jednotek. Ty se promítly do dalšího rozvoje firmy a celého výrobního sortimentu. První prototypy zkoušek a certifikátů byly započaty již v roce 1993. Již od roku 1994 jsou vzduchotechnické a klimatizační jednotky vyráběny a vystavovány na mezinárodních a regionálních výstavách.

 

V současné době nabízí kompletní sortiment pro centrální distribuci, úpravu a decentralizovanou úpravu vzduchu. Jejich jednotky splňují požadavky, které jsou důležité pro instalaci do hygienického prostředí, čistých prostor a do míst s nebezpečím výbuchu.

Vzduchotechnické a klimatizační jednotky firmy C.I.C. Jan Hřebec s.r.o. jsou vyráběny z nejkvalitnějších komponentů. Ty jsou přijímány dodavateli ze zemí Evropské Unie. Úspěšně dodržují systém jakosti dle určitých požadavků:

  • ČSN
  • EN
  • ISO

Při výrobě používají moderní systémy CAD, CAM a stroje CNC.

Výrobní jednotky C.I.C. Jan Hřebec s.r.o.

Sestavné jednotky

  • H-HL Vzduchotechnické jednotky
  • H-HL Bazénové klimatizační jednotky

Kompaktni jednotky

  • H-Block Klimatizační jednotky
  • H-Uni Klimatizační jednotky

Vzduchotechnické jednotky jsou určeny pro centrální distribuci a úpravu vzduchu v prostředí s teplotou – 30 stupňů Celsia až po + 40 stupňů Celsia, v rozsahu průtoku vzduchu od 2 000 do 100 000 m3/h. Jsou bezrámovými jednotkami čtvercového a obdélníkového průřezu.

Vzduchotechnické jednotky jsou určené pro centrální distribuci a úpravu vzduchu tj. pro ohřev, filtraci, chlazení, zpětnému získávání tepla, vlhčení a odvlhčování v administrativních budovách, nemocnicích, nákupních centrech, školských zařízeních, sportovních areálech, potravinářských provozech, restauracích, výrobních halách a ostatních prostor.

Napsat komentář