Vibrační desky jsou třeba při úpravách komunikací a silnic

Specializovaná internetová prodejna se soustředí na prodej vibrační techniky, kam patří například vibrační desky. Využití vibračních desek je různorodé, ale hlavně se používají na zhutnění zeminy či zámkové dlažby. Pokud se vaše firma soustředí na úpravu komunikací, silnic, ale i chodníků, bez různorodých vibračních zařízení se prostě neobejdete. Existuje mnoho strojů, které mají širokospektré využití. Nákup praktických vibračních zařízení je pro stavbaře na komunikacích i v terénu zkrátka velice důležitý. I když by se mohlo zdát, že nákup techniky přes internet je nemožný, opak je pravdou. E-shop sss-stroje.cz dává možnost potenciálním zákazníkům porozhlédnout se v klidu domova či kanceláře po širokospektré nabídce a vybrat si to správné zařízení pro konkrétní činnosti.

Vibrační pěchy se používají například při výkopových pracích

Společnosti a firmy, jejichž zaměstnanci se pohybují především pod povrchem, by se měly zamyslet nad zařízeními, která urychlí a zjednoduší dokončovací, zhutňovací práce ve výkopech. Existují vibrační pěchy, jež dovedou „udusat“ i velmi nestabilní podklad, jako je kupříkladu jílovitá půda.

Vibrační válce se hodí na hutnění živičných povrchů a zemin

Pro dokončení prací na silnicích, komunikacích, parkovištích je třeba mít odpovídající vibrační techniku, jako jsou například vibrační válce. Existují vibrační válce vedené a vibrační válce tandemové. Vedené válce mají spolehlivou, robustní konstrukci, hydrostatický pohon pojezdu, mechanický pohon vibrátoru s elektromagnetickou spojkou, plynulé nastavení rychlosti pojezdu nebo bezpečnostní prvky jako parkovací brzda či „mrtvý muž“. Porozhlédněte se po nabízeném sortimentu ve specializované internetové prodejně a vyberte si zařízení, které bude co nejvíce odpovídat zaměření vašich pracovních činností.

Napsat komentář