Venkovní posezení v chladném počasí ohřejí zahradní krby

Sluníčko už nás pomalu šimrá na tváři, dny i večery začínají lákat nedočkavce k posezení na zahradách a v restauračních zahrádkách. Příjemným zpestřením a praktickým přítelem jsou vystavěné zahradní krby. Umně zapadnou do zahradní architektury a v exteriéru dovedou vytvořit sympatickou oázu klidu. Výstavba krbů je jednodušší, než by se čekalo. Oproti interiérům není třeba zvláštních stavebních úprav, stačí nalézt vhodný prostor jak pro samotný zahradní krb, tak pro umístění stolů, sedátek, lavic nebo proutěných a ratanových křesel.

Zahradní grily provoní atmosféru při přátelských či rodinných oslavách

Znáte to? Vůně grilované zeleniny a masa se line zahradami, příjemné praskání ohně či vůně doutnajícího uhlí prostupuje vzduchem, a vám už se sbíhají sliny. Pokud se věnujete občasnému grilování, vystačíte si s malým grilem. Ovšem vášniví kuchaři i zdatné hospodyňky, jimž se grilování stalo každodenní vášní, si mohou dovolit velké víceúčelové zahradní grily. Praktické přenosné grily sluší každé domácí zahradě i pohostinství se zahrádkou. Větší množství objednávek v hospodě se zahradním posezením zvládnou kombinované grily lépe než ty méně kapacitní.

Zahradní udírny jsou chloubou kempů i sezonních zahrádek v restauracích

Znavení vodáci, hladoví turisté i domácí fajnšmekři si nemohou v letní, ale ani zimní sezoně nechat zajít chuť uzeného masa, špekáčků a jiných pochutin. Zahradní grily nepřekážejí, jejich funkce je ale neocenitelná. Nenápadná udírna pracuje za vás, stačí ji jen „dokrmovat“ potřebnými pochutinami a po dané době si už pochutnávat na uzených pochoutkách. Přilákejte hosty a kamarády na vůni linoucí se z domácí udírny a pochlubte se specialitami – masem, rybami, sýrem, drůbeží, jaké nikde jinde neochutnají.

Napsat komentář