Led žárovky GU10 a další ledky na doma i do kanceláře

Hledáte kvalitní osvětlení do své kanceláře či pracovny? Dejte přednost LED žárovkám – GU10 – bodovky. Patří mezi nejúspornější, jaké v současné době na trhu najdete.

LED žárovky E27

Vyměňte klasické žárovky LED žárovky E27. Mají velký závit, takže budou přesně těmi žárovkami, které potřebujete do klasických svítidel – lamp, lustrů a podobně.

LED žárovky E14

Neváhejte nahradit také staré žárovky s malým závitem za LED žárovky E14 – malý závit. Záleží na velikosti závitu vašeho svítidla.

LED žárovky G9

Do některých lamp a lustrů a se vám mohou hodit LED žárovky G9 s netypickou hlavicí. I u nich platí nízká spotřeba elektrické energie a dostatečná svítivost.

LED žárovky MR16 – (GU5,3)

Bodovkami – LED žárovky MR16 – (GU5,3) – můžete bez obav vybavit celou domácnost. Jedná se o vysoce kvalitní výrobek, který uspokojí každého zákazníka.

Led žárovky G4

S LED žárovkami G4 prosvítit celý interiér své domácnosti. Zvolte například LED žárovky G4 – 12V, použijte je v kuchyni a kuchyňskou linku budete mít luxusně osvícenou.

Led žárovky – MR11 (Ø35mm)

Kvalitní zdroj světla za neuvěřitelně nízké ceny nabízí také LED žárovky MR11 – Ø35mm. Odlišnost od ostatních bodovek spočívá především v průměru, který je zmenšený na 35 milimetrů.

Na levne-ledzarovky.cz najdete vše, co rozsvítí váš dům, byt i kancelář

E-shop levne-ledzarovky.cz si pro vás přichystal také LED pásky a sestavy, které nabízejí různé výkony a různé počty diod; LED reflektory, které nabízí mnohem nižší spotřebu elektrické energie než starší halogenové reflektory; moderní a úsporné svícení můžete podpořit také podhledovými světly pro LED žárovky typu GU10 a MR16. Na terasu či zahradu určitě skvěle padne venkovní nástěnné svítidlo čtvercové. Jste-li majiteli domů s pozemky, určitě si toto ledkové venkovní osvětlení pořiďte. Levne-ledzarovky.cz vám samozřejmě nabízí také veškeré příslušenství k LED páskům, redukce – objímky a napájecí zdroje. LED žárovky vždy volte podle požadované svítivosti. LED žárovky – dle svítivosti: teplá bílá, studená bílá.

Napsat komentář