Rekonstrukce koupelny není konec světa. S odborníky je to hračka

krasne-bydleni.cz_Ekomplex_nahledovy

Ohyzdné umakartové jádro rozhodně není retro. A pokud jste toho názoru, že v koupelně se má trávit jen tolik času, kolik je nezbytně nutné, nepřestávejte číst. Vaše koupelna zřejmě potřebuje změnu, a to ne ledajakou. Investice do rekonstrukce se vám však vrátí v podobě netušených zážitků. Relaxace v příjemném prostředí je po náročném dni to nejlepší, co si můžete dopřát. A ráno vás zase hygiena v nové koupelně příjemně naladí.

Jak začít? Předpokládáme, že nejste „z oboru“, protože jinak jsou pro vás následující tipy zbytečné. Zeptali jsme se brněnských odborníků z řemeslnického cechu EKOMPLEX na to, proč se obrátit na kvalifikované profesionály.

První fázi možná zvládnete i sami – vytvoříte si návrh budoucí podoby koupelny. Ujasníte si rozmístění jednotlivých prvků, zvážíte barevné sladění a vyberete si vhodné příslušenství. Samozřejmě se můžete rovnou obrátit na někoho, kdo se návrh postará od A do Z a vám předloží ke schválení vizualizaci. Takové řešení je komfortní a často i úsporné, protože odborníci mají dostatek zkušeností a vědí, na čem se dá ušetřit.

Mnohem náročnější je hledání spolehlivých řemeslníků. Instalatéři Brno upozornili, že neodborně provedené instalatérské a elektrikářské práce mohou z koupelny udělat velmi nebezpečné místo. Proto se obraťte na kvalifikovaného instalatéra, elektrikáře a revizního technika. A pokud nic nevíte o montáži sádrokartonu, raději povolejte také zedníka.

Také dotázaný vodoinstalatér Brno z EKOMPLEXU zdůraznil, že rekonstrukce koupelny není tak snadná, jak se na první pohled jeví. Kvalifikace je opravdu na místě – nezkušený řemeslník se může dopustit fatálních chyb, které vás budou stát spoustu peněz a nervů.

Obrátíte-li se na odborníky s prokazatelnými referencemi, budete mít jistotu, že vaše nová koupelna vznikne bez zbytečných průtahů a bude stát za to. Jsou věci, na kterých není dobré zbytečně šetřit a rekonstrukce koupelny je jednou z nich.

Napsat komentář