O meditační pyramidě se říká, že je léčivá. Je to však pravda?

Pyramidy se dlouhá léta pojí s Egyptem, kde se stavěly proto, aby se do nich pohřbili egyptští faraonové. V současné době se za nimi sjíždí lidé z celého světa, kteří je obdivují a fotí se s nimi na sociální sítě. Málokdo však ví, že si takovou pyramidu můžete koupit i domů a že si ji můžete postavit třeba na zahradě. Sice si nelze koupit pravou egyptskou pyramidu, ale je možné si koupit meditační pyramidu, která se často označuje za léčivou.

Meditační neboli léčivá pyramida jistě není pro nikoho neznámá. Jedná se o prostor, který je určen k meditaci, odpočinku a relaxaci. Lidé v meditační pyramidě tráví svůj čas proto, aby se dobili energií, aby se zbavili stresu a nahromaděného napětí, které v jejich těle sídlí. Možná díky tomu, že z pyramidy odchází odpočatí, jako kdyby spali dlouhé hodiny, se jí začalo přezdívat léčivá, ovšem je to jen psychického rázu.

Co tvrdí odborníci

Odborníci jsou zastánci názoru, že meditační pyramida, které se také přezdívá i energetická pyramida či pyramida energie, má léčebné a regenerační účinky na člověka a jeho organismus. Podle všeho dokáže harmonizovat takzvané čakry, tedy energetická centra v těle. Jinými slovy dobíjí energii, kterou mnozí z nás postrádají.

Pobyt v meditační pyramidě je synonymem pro ozdravný proces, během kterého se člověk zbaví všech bakterií, virů, zvýší se obranyschopnost organismu a následně dojde také k obnově nové síly.

Co tvrdí lidé, kteří v pyramidě pobývali

Podle lidí je meditační pyramida místem pro odpočinek, z něhož odchází tak odpočatí, jako nikdy dříve. Z meditační pyramidy lidé odchází v dobré náladě, jako kdyby zrovna strávili den na vysněné dovolené u moře nebo na horách.

Jestli je nebo není meditační pyramida skutečně léčivá posuďte sami. Stačí, když si ji objednáte na www.meditacnipyramida.cz a následně si ji složíte třeba na zahradě.

Napsat komentář