Kde najdete levné ubytování v Praze?

Levné ubytování v Praze někdy potřebuje využít každý. Ať už jste zde na výletě za krásami tohoto velkoměsta, na služební cestě nebo zde dlouhodobě pracujete a potřebujete tu mít své zázemí. Je vlastně úplně jedno z jakého důvodu levné ubytování hledáte. Podstatné je, že pro Vás existuje příjemné a pohodlné místo, které je blízko centra a zároveň pro Vás bude cenově velmi výhodné.

Vhodné ubytování to je hostel

Možností jaký pokoj si pronajmout je samozřejmě více. K těm mezi našimi klienty nejoblíbenějším patří studio nebo hostel. Výhody studia spočívají především v tom, že máte k dispozici nadstandardní dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou a kuchyní. Koupelna obsahuje sprchový kout i WC. Kuchyň tvoří kuchyňský kout včetně rychlovarné konvice, dvouvařiče, mikrovlnky a nezbytného odsavače par. V pokoji můžete využívat takové samozřejmosti, mezi které patří noční stolky, prostorná šatní skříň, křeslo, psací stůl i televize. Dnes, v době kdy všichni běžně využíváme internet, nesmí chybět ani Wi-Fi připojení, které je samozřejmě zdarma.Jako bonus má každý pokoj také svůj balkon. Pokoje jsou nekuřácké.

Levné ubytování v Praze

Pokud chcete využít ubytování hostelu, můžete se těšit na dvou, tří i čtyřlůžkové pokoje. Ty jsou rozděleny na dva druhy. Jeden má sdílenou koupelnu, ve druhém typu si užijete v koupelně své soukromí. Hostel má pokoje zařízené jednoduše, ale účelně. Najdete tam vše, co potřebujete. Noční stolky, šatní skříň, psací stůl, Wi-FI a za poplatek také minibar, televizi, rychlovarnou konvici. Pokoje mají svůj balkón a kouření je povoleno.

Pokud Vám vyhovuje hostel, ale rádi si připlatíte za větší komfort, nabízíme také nadstandardní pokoje. Samozřejmostí je vlastní koupelna, oddělená lůžka nebo manželská postel, noční stolky, šatní skříň, psací stůl, minibar nebo lednice, televize i Wi-Fi. Tyto pokoje jsou nekuřácké.

Ověřit kapacitu volných pokojů si můžete kdykoli přímo na našich webových stránkách. Protože je po nich velká poptávka, doporučujeme si v případě Vašeho zájmu, rezervovat Vámi vybrané levné ubytování předem. Těšit se na Vás budeme samozřejmě i v případě, že k nám přijdete bez rezervace.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

články

Svět Ženy

Press-News.cz

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář