Na Žižkově vyrostou byty, po kterých se jen zapráší

Když už se má člověk přestěhovat, mělo by to být do lepšího. Stoprocentně se to podaří budoucím rezidentům bytů, které vznikají v rámci developerského projektu pod taktovkou renomovaného tuzemského developera Metrostav Development. Nese název Byty na Vackově a nabídne moderní bydlení ve vysokém standardu. Lokalita žižkovského Vackova právem patří k nejpříjemnějším pražským adresám a současní obyvatelé si její kvality nemohou vynachválit.

Stovky bytů, ve kterých bude radost bydlet

Poklidnou část Horního Žižkova si developer nevybral náhodou. Nová etapa rezidenčního projektu cílí na každého, kdo preferuje bydlení v bezprostřední blízkosti centra, avšak v dostatečné vzdálenosti od typického metropolitního ruchu. Zájemci mají na výběr z 343 bytů a ateliérů a v nabídce nechybí ani 5 nebytových prostor.

Z hlediska dispozic jsou byty na prodej Praha 3 různorodé: od kompaktních 1+kk až po velmi prostorné 5+kk. Mezi společné znaky všech bytových jednotek patří vzdušnost, praktické řešení prostoru a dostatek přirozeného světla.

Nevšední architektura

O zdařilé architektonické řešení se postarali odborníci ze studia MS Architekti – autoři mnoha úspěšných projektů. Z vizualizací na webu je patrná snaha o členitost, asymetrii a dostatek soukromí. Budovy nemají více než dvanáct pater a ustupují z tradiční uliční linie. Přesto ve stávající zástavbě působí přirozeně, jako kdyby zde stály od nepaměti.

Na Žižkově není na nudu čas

Atraktivitu bydlení v Praze na Žižkově umocňuje zdejší genius loci. Ať už jde o přilehlý park Židovské pece, pietní prostředí Olšanských hřbitovů, žižkovská televizí věž, cyklostezka na Kralupské dráze, park na Balkáně či ikonické kino Aero, možnosti volnočasového vyžití jsou nevyčerpatelné.

Bydlení Na Vackově bude dokončeno v letech 2020/2021. Další informace a platný ceník najdete na byty.navackove.cz.

Napsat komentář