Kvalitní PVC podlahy pro náročné

Vyberte si tu nejlepší podlahu pro vaši domácnost, výrobnu či komerční prostory. Nezáleží totiž jen na tom, co se vám líbí, ale také na tom, do jakých podmínek bude vaše podlaha pokládána. Využijte tedy toho, že si můžete vybrat ze široké nabídky různých podlah, které se hodí prakticky kamkoliv a pro kohokoliv. Zamilujte si podlahu, jejíž údržba je opravdu jednoduchá a která se hodí právě do vašich prostor.

Snadná aplikace zajistí skvělý vzhled vaší nové PVC podlahy

PVC podlahy, tedy polyvinylchlorid, jsou měkčené podlahy, které po nákupu snadno můžete převést na místo určení i svépomocí. Jsou totiž prodávány v rolích. I díky tomu existuje velké množství šířek. Vaše podlaha tak nemusí být rozdělena nevzhlednými spáry, ale při kvalitní pokládce může být bez problému navázána na předchozí díly.

Samotné položení není až tak složité, nicméně se i tak doporučuje nechat jej na odborníkovi. Zásadní totiž je, v jakém stavu se nachází podlaha, na kterou bude PVC pokládáno. Podlaha by měla být rovná, bez zbytečných hrbolků a v případě velkých nerovností  by měla být srovnána nivelační stěrkou.

Ze široké nabídky PVC nebude snadné vybrat

Říkáte si, že pokud bojujete s nerovností podkladu, PVC podlahy pro vás nejsou tím pravým? Není tomu úplně tak, jen se musíte výběrem zabývat poněkud déle. Existuje ale několik variant, které budou vyhovovat i vám. Mezi ně patří například podlahy s unikátní textilní podložkou. Tyto podlahy jsou odolné a navíc díky technologii výroby nemají problém s drobnými podlahovými nerovnostmi.

Pokud vybíráte podlahu do domácnosti, pak se obrňte trpělivostí. V dnešní době totiž existuje opravdu nepřeberné množství PVC podlah. Většina z nich je velmi kvalitní a navíc nabízí prakticky jakékoliv barvy, které si představíte. Taktéž podlahy do oblastí s těžkým provozem dnes již nejsou pozadu a nabízí velké množství různých dekorů. 

PVC podlahy Supellex nabízí nejen kvalitu, ale také poradenství

Možná jsme vás tím, že existuje opravdová spousta kvalitních PVC podlah trošku vyděsili. Pokud si nevíte rady, nemusíte zoufat. Stačí obrátit se na ty, kteří tomu rozumí. Kvalitní poradenství od opravdových profesionálů můžete čekat třeba od firmy Supellex.

Ta nabízí například podlahy Gerflor. Každá z těchto podlah je individuální a jedinečná. Pojďme se podívat třeba na podlahy Gerflor Designtime, které nabízí dekory dřeva a podlahy  Designtime Contract s minerálními vzory. Skvěle se hodí do místností s těžkým provozem, neboť je vysoce zátěžovým PVC. Své využití najde ale také v domácnostech, kde je nejvýhodnější pokládka na chodbě, kde dochází ke kontaktu s obuví.

S pomocí dokážete vybrat to nejlepší

Nebojte se při výběru PVC podlahy obrátit na odborníky. Netrapte se zbytečně s výběrem ani s pokládkou. Budete tak mít jistotu, že vyberete to pravé právě pro váš domov a také pokládka bude jistě dokonalá.

Napsat komentář