Let balónem je poklidný a plný romantiky

Myslíte, že let balonem bude plný adrenalinu a dramatických situací? Omyl. Pro takový zážitek musíte jinam. Let balonem je poklidná plavba plná romantiky a nádherných výhledů. Troška nervozity ke startu samozřejmě patří, ale pak vás nečeká nic jiného než nechat se unášet směrem k obzoru. Přijďte ochutnat pohled z výšky.

 

Výlet v balonu

Dostat se stovky metrů nad zem trvá jen pár chvil a pak už je vašim úkolem jen ponořit se do slunečního svitu a nechat se unášet nádherným prožitkem. Balon vystoupá pár set metrů nad zem, abyste si mohli dostatečně vychutnat skvostné výhledy do krajiny.

Let balonem nad Prahou je plný zážitků už od samého startu, jelikož vás vždy čeká i mnoho zajímavých informací před samotným zahájením letu. Také uvidíte, jak se balón sestaví a jak se přímo před vašima očima naplní a vznese.

Po celou dobu letu se o vás bude starat profesionální personál a k dispozici budete mít i drobné občerstvení. V oblacích se budete vznášet déle než hodinu a poté si už jen připijete na poklidné přistání. O dopravu na místo startu se postarají terénní vozy. A vy už se můžete navždy hlásit ke vzduchoplavcům.

 

Pohádkový výhled po trase

Vyhlídkový let vás pomalou plavbou přenese od rušného města a čekají vás nádherné výhledy do okolní krajiny. Vypravit se můžete i poměrně daleko, pro zájemce je tu připraven i let balónem Vysočina. A když budete mít zájem o naprosté soukromí? Ani to není problém. Balon si můžete objednat na privátní let nebo na soukromou akci, a to kdekoliv v České republice. Pohádkový výhled může být sestavený přesně podle vašeho přání.

 

I na zážitek platí akce

Nyní je dostupná výhodná cena zážitku, let balónem akce znamená, že si nádherné chvíle ve výšinách můžete pořídit za příznivou cenu. Jistě je to o důvod více, proč vybrat let balonem jako skvělý dárek pod vánoční stromeček nebo k narozeninám.

 

 

Napsat komentář