Každá místnost může zářit

Ať už si zrovna navrhujete svůj dům nebo přemýšlíte nad rekonstrukcí či modernizací, určitě přemýšlíte i nad samotným osvětlením. Světla jsou nedílnou součástí každého pokoje v domě, což si člověk samozřejmě uvědomuje. I když se může zdát, že světla později bereme jako samozřejmost, na úplném začátku nám mohou dát vážně zabrat. Přece jenom se na trhu nachází tolik svítidel, která stojí za pořízení, že si z nich můžeme vybrat jen pár, které instalujeme do svého příbytku. Naštěstí jsme tu my, abychom vám poradili, nad kterými svítidly se pozastavit a kterým věnovat svou pozornost.

Každý člověk ví, že si každá místnost v domě zaslouží své světlo. V současné době je nabídka světel tak rozmanitá a široká, že si člověk nemůže vybrat jedno světlo, které instalujte do obývacího pokoje či ložnice.

S výběrem vhodných světel vám pomůžou například časopisy zaměřující se na moderní trendy v oblasti bydlení. Pokud se však časopisy nechcete brouzdat, dejte na naše tipy.

Do ložnice volte sádrová svítidla

Obrovským trendem jsou takzvaná sádrová svítidla. Jsou elegantní, bílá, nadčasová. Hodí se do každé místnosti v domě, zejména se vyjímají v ložnicích, kde mohou plnit funkci klasických nočních lampiček. Jednoduše se přimontují na zeď vedle postele a mohou sloužit jako vkusné noční lampičky, na které se neusazuje prach v takovém množství jako na klasické noční lampičky.

Do obývacího pokoje patří stojací lampy

I když dominantou obývacích pokojů mají být masivní závěsná svítidla, nesmíme zapomenout na klasické stojací lampy, které jsou nedílnou součástí obývacích pokojů. Oceníme je zejména večer, kdy si chceme u televize číst či hrát stolní hru. Není potřeba rozsvěcovat velké závěsné světlo, stojací lampa skvěle poslouží.

Stojací lampy lze dnes koupit v mnoha provedeních, populární jsou zejména obloukové stojací lampy nebo stojací lampy s více světly.

Napsat komentář