Individuální projekty rodinných domů s pomocí klientů

Naše projektová kancelář funguje už od roku 2001 a troufáme si tvrdit, že je úspěšná. Přece jen se nám za tu dobu podařilo úspěšně dokončit více než 300 projektů. S každým naším zákazníkem jednáme naprosto individuálně. Jsme si vědomi toho, že pokud má být spokojený s naší prací, musíme pochopit, co přesně chce, po čem touží a podle toho mu nabídnout naše služby. Velmi populární jsou individuální projekty domů, protože při jejich realizaci naši klienti mohou zapojit svoji fantazii a přání a s naší pomocí si zrealizovat své sny. I sebemenší detail pro Vás může hrát klíčovou roli, proto nepodceňujeme žádnou představu našich klientů.

Kromě individuálních staveb si velkou oblibu získaly naše projekty bungalovů. Ty se vlastně v mnoha případech stávají takovými novodobými rodinnými domy. Jsou velmi výhodné, protože díky jejich dispozicím můžete bydlet v prostorném a zároveň členitém domě, zároveň však nemusíte každý den zdolávat schody do dalších pater. Ač se to dnes může zdát jako nepodstatná věc, s přibývajícími roky to lidé velmi ocení. Stejně tak to ocení také lidé, kteří mají například nějaké fyzické omezení.

Ať už budou vaší prioritou projekty rodinných domů nebo projekty bungalovů, s námi máte tu výhodu, že jednáte s konkrétním zpracovatelem projektové dokumentace. Navíc je námi zpracovaná projektová dokumentace vždy kompletní. Vše potřebné tedy řešíte vždy s jedním kompetentním člověkem, což Vám ušetří mnoho času, ale i financí. Nezapomínáme ani na aktuální trendy, takže klademe velký důraz na šetření energií a životního prostředí. Naše stavby tedy mohou být energeticky úsporné a nízkoenergetické. Abyste na samotném začátku viděli co nejvíce reálnou podobu Vašeho budoucího bydlení, využíváme moderních 3D vizualizací, díky kterým budete vědět, do čeho jdete a co případně chcete na projektu upravit nebo úplně změnit.

Napsat komentář