Ideální bydlení pro mladé

Odstěhovat se od rodičů a vylétnout z rodinného hnízda je po maturitě druhou zkouškou dospělosti. Proces osamostatnění bývá velkým testem osobní odpovědnosti a hlavně finančních možností. Ceny realit jsou často těžce nadsazené, takže pořídit „dobrý kup“ je skutečně velké štěstí. Jít náhodě naproti dokáže Rezidence Topolová.

Kde sehnat dostupné byty na prodej v Praze, napoví multifunkční rezidence v Záběhlicích. Jedenáctipatrový objekt má k dispozici penzionové bydlení, ubytovnu, garsoniéry k pronájmu, ale rovněž i byty k prodeji. Zajímavé jsou nejen svou polohou, designem, ale rovněž svou cenou. Do prodeje jdou byty v osmém patře, jež jsou nově rekonstruované a atypicky řešené. Rezervovat můžete 1+kk v základní nebo plné výbavě, nebo plně vybavený 2+kk.

Za málo peněz, hodně muziky

Počáteční cena za byt je 2,9 milionu korun. Měsíční náklady jsou odhadovány na 2 500 Kč za teplo, vodu, elektřinu, úklid společných prostor, recepci a odvoz odpadu. Dům prošel v roce 2012 nákladnou renovací venkovní fasády, včetně zateplení a výměny oken, za kterou získal titul fasáda roku a speciální cenu poroty za inovativní přístup. K dispozici jsou tři výtahy.

Rychlá střecha nad hlavou

Pakliže se nechcete ještě plně vázat na jednu adresu a hledáte pouze garsonku v Praze na dočasné bydlení, doporučujeme rychlý pronájem v rezidenci Topolová, kde nepotřebujete velkou kauci, ani několik plateb nájmů předem. Vybírat si můžete mezi garsoniérami a 1+1 se samotným WC, koupelnou a novou kuchyňskou linkou.

Rezidence se nachází na Praze 10, v lokalitě s dostatkem zeleně a snadnou návazností na metro do centra. Nájemní smlouvy jsou uzavírány na 12 měsíců s možností prodloužení. Pro ty, jejichž samostatná životní etapa teprve začíná, je Topolová ideální řešením, jak si za málo peněz zajistit střechu nad hlavou.

Napsat komentář