Byty u parku – kvalitní metropolitní bydlení na Žižkově

Chcete žít v metropoli, ale obáváte se přílišného ruchu velkoměsta? Hledáte zapomenutý ráj, kde byste se mohli usadit a dobře žít? Toužíte po metropolitním životě a bydlení v komplexu, který má na dosah vše, co velkoměsto nabízí? Přesně těmto tužbám vyhovuje developerský projekt, který nabídne takřka 300 moderních a inteligentně řešených bytů v překrásné oblasti na Žižkově v ulici Malešická u parku Židovské pece. Výhodou je nejen dostupná lokalita a architektonické řešení, ale hlavně fakt, že bydlet ve svém budete už v roce 2022!

Vyberte si ze široké nabídky bytů

Léta se neobjevilo v nabídce tolik bytů v tak zajímavé lokalitě, která se nachází sice v srdci metropole, ale také zeleně. Prodej bytů Praha 3 byl již zahájen a v nabídce je celkově 272 bytů s dispozicemi od 1+kk po 5+kk. Byty jsou s výměrou od 30 do 140 m², většina z nich disponuje střešní terasou, přízemní předzahrádkou, lodžií nebo balkonem.

Ruku na srdce, nechcete si po náročném pracovním dni posedět s přáteli u sklenky vína nebo se začíst do detektivky se šálkem kávy v ruce? Právě soukromí venkovních prostor je umožněno velmi zajímavým a členitým řešením všech 11 bytových domů.

Na městskou i do obchodu za pár minut

Jaký je rozdíl mezi bydlením v satelitu a na Žižkově? Zatímco při dojíždění ze satelitu strávíte denně hodiny v autě, koupí některého z bytů na pražském Žižkově ušetřený čas můžete věnovat rodině, sportování nebo procházce v některém z místních parků. Vše na dosah, vše dostupné. Zní to nadneseně, ale to je realita Žižkova. V okolí bytových domů jsou totiž školy i školky, lékaři, ale i ostatní občanská a sociální vybavenost. Také nákupní možnosti jsou v blízkém okolí, zastávky městské dopravy jsou jen pár minut chůze od domu s dojezdem na metro do 10 minut.

K nastěhování v roce 2022

Neváhejte si vybrat z nabídky projektu Byty u parku již nyní, protože prodej byl již spuštěn a nastěhování se plánuje na rok 2022, kdy by ve druhém čtvrtletí měla proběhnout kolaudace s možností nastěhování hned poté. Byty jsou vhodné pro jednotlivce i rodiny s dětmi, některé byty 4+kk jsou dokonce koncipovány jako mezonetové, což umožňuje rozdělit prostor a poskytnout tak členům rodiny komfort soukromí. Sklepní kóje, které přináleží k bytům, jsou v podzemním podlaží, současně si lze dokoupit garážové stání.

Napsat komentář