Jak bezpečně pojistit váš domov?

Důvodů k obavám o domácnost může být spousta. Možná žijete v neklidné čtvrti, kde často dochází k vandalismu. Nebo jsou u vás časté výpadky elektrického proudu a vy se bojíte o spotřebiče. Možná se ale zkrátka jen obáváte o svůj majetek a chcete žít s pocitem zabezpečení pro případ, že by vás potkala nějaká nepříjemná událost způsobená přírodními živly nebo cizím zaviněním. Řešením pro vás může být právě majetkové pojištění od pojišťovny ERGO – Bezpečný domov.

Pojištění domu je v dnešní době nutností

Důležitým faktorem pro sjednání pojištění nemovitosti je jeho kvalita, nikoliv cena. Musíte mít na paměti, že při snaze ušetřit za běžné pojištění můžete ve výsledku tratit mnohem více peněz v případě, že dojde ke škodné události. Před podepsáním smlouvy se vždy seznamte s pojistnými podmínkami a prostudujte výluky z pojištění domu. Levnější sazbu pak můžete získat díky možnosti kalkulace pojistného dle velikosti měst a podle rozměrů obyvatelné části domu.

Majetkové pojištění zvolíte, pokud chcete jistotu bezpečí

Život ve strachu o majetek nebo vlastní zdraví může být dost stresující a pro mnohé klienty pojišťovny je velkou úlevou vědět, že o ně v případě vzniku pojistné události bude dobře postaráno. Musíte si však při uzavírání majetkového pojištění dát pozor na několik drobností. Pojištění uzavírejte na cenu novou, protože v případě krádeže si budete chtít jistě nakoupit nové věci a nikoliv staré. Také si stanovte správnou částku pojištění podle skutečné hodnoty majetku. Popřemýšlejte o rizicích, které vás mohou reálně zasáhnout a nebojte se pro ně připojistit. Taková připravenost se rozhodně vyplácí.

ERGO pojišťovna myslí na své klienty

Sázkou na jistotu je pojišťovna ERGO, protože sestavila různé variace pojištění. Kdykoliv si například stávající variantu pojištění můžete ještě obohatit příslušným připojištěním (vhodné je hlavně pojištění odpovědnosti, o kterém se více dozvíte v tomto článku) podle vlastních nároků a to celé dokonce skrze internet online formou. Smyslem pojištění je pokrýt ztrátu, která vznikne vlivem pojistné události. ERGO pojišťovna kromě sestavených variací nabízí i kalkulátor, který vám pomůže se rozhodnout pro nejvýhodnější pojištění vůbec.

 

Napsat komentář