Zařiďte si bydlení s nábytkem Mirkem

Rodinná firma s dlouholetými zkušenostmi vám nabízí zajímavé kousky nejen do domu. Zařiďte si třeba interiér hotelu, pension nebo dokonce zahradní set.

Bydlete komfortně

Dřevěný nábytek od Mirka je jedinečný a vaše bydlení jen prozáří. Je ekologicky ošetřován a doménou této rodinné firmy je především kvalita, vysoká životnost a spokojenost zákazníka. Nábytek Mirek nechybí na veletrzích o bydlení, kde získává moderní pohled a dokáže vám pak vyrobit designový nábytek, nábytek z masívu nebo třeba také zahradní nábytek.

V poslední době se móda bydlení vrací k „zastaralému“ pohledu. Zkuste si prohlédnout rustikální nábytek. Dýchne na vás kousek venkova, a přitom si své bydlení zařídíte ve vysoké kvalitě a modernosti. I tady nechybí masivní kousky – jídelní stůl z masivu nebo dřevěné postele z masivu.

Jídelna není jen místo na oběd

Jídelna je vlastně takové místo, kde se setkáváte s rodinou nebo přáteli. Proto je nanejvýš důležité si pořídit jídelní stoly a jídelní židle opravdu s rozvahou. Zajímavou variantou jsou rozkládací stoly, které poslouží ve chvílích, kdy se vás sejde více v jeden okamžik. Nábytek Mirek vyrábí jídelní stůl masiv dub nebo borovice, k dispozici ale máte i jiné dřeviny. Jídelní židle můžou být dřevěné, moderní nebo kožené.

Ložnice je místo odpočinku

Ložnice je místo, kde strávíte velkou část života. Aby byl váš spánek kvalitní, je zapotřebí mít kvalitní postel. Postele z masivu jsou skvělou volbou. Nábytek Mirek vyrábí postele z masivu I. Třídy, tedy vysoké kvality. Takový nábytek je příjemný na pohled i na dotek. K manželské posteli z masivu můžete snadno dokoupit i ostatní kousky z masivu. Zařiďte si ložnici v masivním stylu, budete nad míru spokojeni. Nejčastěji jsou vyráběny z dubu a borovice.

Navštivte nábytek Mirek a váš dům se stane místem, kam se budete těšit.

Napsat komentář