Zabouchnuté dveře? Nepokoušejte se dovnitř dostat sami, varuje zámečnická pohotovost

Otevírání dveří nechte na odbornících 

Je to noční můra snad každého z nás. Ve spěchu vyrazíte do práce či se psem na procházku a po zavření dveří si uvědomíte, že klíče zůstaly uvnitř bytu. Co teď? Chcete se co nejdřív vrátit domů, a tak se pokoušíte zdolat zámek vlastními silami. To ale odborníci ze zámečnické pohotovosti nedoporučují. 

Zničený zámek za to nestojí 

Nedobývejte se domů a raději nechte tuto práci na odbornících. V rámci neprofesionálních pokusů o otevření dveří může totiž dojít k rozsáhlému poškození zámku či dveří. To znamená, že vás taková oprava vyjde dráž, než když zavoláte specialistu na otevírání dveří

Zámečnická pohotovost v Praze

Pokud hledáte zámečníka v hlavním městě Praha, neváhejte se obrátit na naši zámečnickou pohotovost. Jsme opravdovými profesionály na trhu a stojí za námi 16 let zkušeností. Firma Miroslav Štíbr – Zámečnická pohotovost je tu pro vás 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu.

Dveře umíme nejen odemknout, ale i opravit po vloupání a zabezpečit je proti dalšímu případnému pokusu zlodějů o otevření. Naši specialisté vám instalují přídavné zámky, štítky, vyberou s vámi bezpečnostní kování a doporučují různé typy závor. Montujeme a seřizujeme i samozavírací brano.

Zámečník Praha si poradí i se zabouchnutými klíčky v autě 

Zavolejte naši zámečnickou pohotovost a my dorazíme k vašemu uzamčenému vozu. Jsme schopni rychle přijet na místo určení a dostat zabouchnuté klíče ven. 

Ne vždy ale řidiče trápí zabouchnuté klíčky. Podle našich zkušeností jsou častými důvody výjezdu za klienty i zámky poškozené zloději po pokusu do vloupání do vozu. Dbejte na prevenci a zámečníka Praha využijte i v případě, že vám zámek začne zlobit. Pokud tento problém nebudete řešit včas, dojde k zaseknutí zámku a vy se do auta či z něj nebudete moci dostat!  

Nabízíme kompletní služby v rámci zámečnictví. K zákazníkům se snažíme dostat v co nejkratší době a fungujeme 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Neváhejte nás tedy oslovit v případě jakýchkoliv problémů se zámky. zamek otevrit

Napsat komentář