Vrtulník vás dopraví na obchodní schůzku

Jste před náročným úkolem a musíte stihnout několik obchodních schůzek a prezentací v krátkém čase? Lámete si hlavu nad tím, jak se do různých měst co nejrychleji a nejpohodlněji dopravit, aby pro vás služební cesta neznamenala několik týdnů na dálnicích? Pak je tu řešení. Tím je privátní aerotaxi.

 

Vrtulník vítězí nad kolonami

V Čechách je jedno velmi ironické přísloví, které říká, že všichni jednou skončíme na D1. Bohužel stav našich dálnic dávno neodpovídá evropským standardům a když se potřebujeme rychle a s jistotou přepravit do některého města na jiném konci republiky vyjíždíme o několik hodin dříve. Pak ovšem můžeme stihnout maximálně jednu obchodní schůzku za den. I když taková schůzka trvá třeba jen 30 minut cestou tam a cestou zpět jsme strávili i více než deset hodin. Kolik vás ztracený čas stojí? Raději se rozhodněte využít privátní aerotaxi. Na důležitá setkání nebo na významné události vás dopraví včas, a to bez rizika dopravní kalamity.

Cestujete v pohodlí

Aerotaxi využívá k dopravě vrtulník Robinson R44. Kabina je určena pro 3 cestující. Je ideálním dopravním prostředkem při soukromých nebo obchodních cestách. Aerotaxi se přizpůsobí vašim potřebám, nemá vysoké nároky na přistávací plochu, a dokonce je možné dohodnout, aby vás čekal na určeném místě a dopravil zpět.

 

Výhodná přeprava

Příjemně vás překvapí aerotaxi ceník. Kalkulaci obdržíte předem a samozřejmě vás nečekají žádné poplatky navíc. Cena se odvíjí od délky letu, minuta letu stojí asi 150 korun. Přistávací poplatky se započítávají v reálné výši, tak jak je účtuje dané letiště.

Pokud budete mít souhlas majitele pozemku, je možné přistání i na vhodných soukromých plochách. Nejlevnější aerotaxi šetří čas a poskytne vám pohodlí po celou dobu letu.

 

 

 

 

Napsat komentář