Umělecké štukatérství vytvoří i z vašeho domu zámek

Chtěli byste žít na zámku Můžete!

Klasický rodinný domek na kraji města pro mladou rodinu. Zvenčí nepřitahuje pozornost ničím speciálním. Ovšem až při pohledu dovnitř se najednou ocitnete uprostřed barokního zámku. Dekorační lišty, římsy, rozety, nástěnné a nástropní malby, fabiony. Že vám to spíše připadá jako výčet dekorace ze zámku? Máte pravdu! I vy ovšem můžete bydlet jako monarchové z dob dávno minulých. Umělecké štukatérství vytvoří z vašeho obyčejného domu na předměstí zámek.

I vy můžete žít na zámku!

Každá dívka si od malička představuje, že se jednou stane princeznou, bude bydlet na zámku, a nakonec si pro ni přijede sličný princ na bílém koni. Ač z takové představy každý časem vyroste, přece jen si jednu část ze svého dětského snu můžete splnit – žít si jako na zámku. A to doslova.

Štukatéři nejsou mrtvým povoláním

Společnost Stuccodecor nabízí profesionální služby štukatérů a umělců, kteří dokáží vykouzlit i z obyčejného domku přepychovou vilu. Specializují se zejména na design interiérů a jsou zároveň také výrobci luxusní zakázkové štukové výzdoby. Jakákoliv vaše představa se tak rázem může stát realitou.

Štukatérství Praha

I když jsou klienty firmy Stuccodecor především kostely, zámky a historické budovy, i vy si můžete nechat proměnit interiér vašeho domu v barokní zámek. Vše je ručně malované, originálně vytvořené a naprojektované přesně vám na míru. Firma Stuccodecor sídlí v Říčanech u Prahy, kde je můžete kdykoliv od pondělí do pátku navštívit a prokonzultovat zde své sny.

Napsat komentář