Tvorba zahrady se zahradnictvím Rakovník

Před vysazováním a vlastním započetím realizace zahrad dbá zahradnictví Rakovník na správnou základní strukturu každé zahrady.

Pokud se nechcete spolehnout na zkušenosti zahradnictví Rakovník, na realizace zahrad Rakovník, ale chcete si svou zahradu utvářet sami, měli byste vědět, čím začít. V prvé řadě byste se měli zaměřit na všechny pěšiny, cesty a cestičky; veškeré konstrukce a stavby, pak na prostory kolem domu, k nimž budou přiléhat všechny ostatní části zahrady. Počáteční plány zahrady je třeba tvořit v klidu a postupně.

Nakupte v online zahradnictví Rakovník

Až budete mít vše promyšlené, nakreslené, případně alespoň zkonzultované se zahradnictvím Rakovník, můžete se pustit do nakupování v tomto online zahradnictví a navštívit zahradnictví eshop v Rakovníku.  Tam najdete vše potřebné pro realizaci zahrady. To znamená: trvalky do zahrady, skalničky prodej, okrasné trávy prodej, prodej jehličnatých dřevin, prodej azalek, prodej listnatých dřevin, prodej popínavých dřevin, prodej kapradin a dalších rostlin, které máte rádi, nebo o kterých víte, že se budou do vaší zahrady hodit.

Zahradnictví Rakovník – zimostráz obecný neboli buxus sempervirens

Mezi listnaté keře (prodej listnatých dřevin), které má online zahradnictví v Rakovníku ve své nabídce, patří například zimostráz obecný neboli buxus sempervirens. Dokáže vytvořit hezký okraji u formálních záhonů. Jak na to? Radí zahradnictví Rakovník:

  • Připravte záhon a pečlivě obryjte okraje.
  • 15 až 20 cm od okraje natáhněte nad zemí kus provázku. Při sázení se jim řiďte.
  • Zimostráz vysaďte na záhon tak, aby mezi jednotlivými rostlinkami byla zachována vzdálenost 5 až 10 cm.
  • U báze rostlinky důkladně zalijte.

Buxus roste velmi pomalu. Abyste rostlinkám pomohli, aby mohly vytvořit nepřerušovaný živý plot, v květnu a září je vždy lehce sestřihněte.

Napsat komentář