Toužíte po životě v Praze a ve vile? Nyní máte více než 30 možností!

Luxus, perfektní lokalita, klid i spojení s centrem, to jsou největší přednosti nových vil, které vyrostly v Praze na velice lukrativní adrese. Pokud je váš sen právě takto bydlet, seznamte se a začněte co nejdříve jednat.

Lepší lokalita nemohla být vybrána

Nové rodinné domy a vily se staví hlavně v okolí Prahy, jenže periferie není pro každého. Když se podaří získat pozemky na adrese ve městě, je to výjimečné, a tak je třeba přistupovat právě i k novému projekt luxusních vil, který vzniká na Praze 5. V prestižní lokalitě podél ulice Na Hvězdárně, konkrétně v ulicích Kopalova, Ceplechova, Adlerova a Bochníčkova totiž aktuálně roste na 30 nových vil. Rezidenti si budou užívat blízkost centra, klid i spojení s přírodou.

Skvělé kompletní provedení i vlastní projekt

Nové vily na prodej je možné koupit v několika fázích výstavby. Pro nejnáročnější jsou připraveny kompletně dokončené domy, do kterých je možné se rovnou nastěhovat a začít si žít svou pohádku. Luxusní vily jsou také nabízeny ve fázi: kompletní stavba – tj. nový majitel se sám postará o vybavení. Je také možné si koupit pouze hrubou stavbu. A když se vám v hlavě rodí projekt, stačí si koupit některý z pozemků. Všechny vily jsou koncipovány tak, aby nabídly maximum prostoru. Jsou navrženy i dvougenerační vily, užitná plocha se pohybuje v rozmezí 184 až 346 m2. K domu patří někdy i 2 garážová stání a také terasa.

Prodej už běží

Prodej byl již zahájen a o luxusní bydlení v Praze je dost velký zájem. Je to hlavně díky propojení skvělé lokality, originálního provedení a ceny, která se drží poměrně nízko. Pokud vás vysoký komfort nadchne, není na co čekat. Když budete potřebovat, zajděte si nejdříve do banky a zjistěte si, kolik a za jakých podmínek vám může půjčit. Abyste měli jasno v podmínkách a v tom, na co si dát při vyřízení hypotéky pozor, doporučujeme pročíst články v této rubrice.

Napsat komentář