Tipy od zámečníků, které vám pomohou!

Problémy se zámkem vždy značí prekérní situaci. Ať je to v případě, že si doma zabouchnete klíče, nebo je dokonce ztratíte. Nervozita a emoce začnou pracovat na plné obrátky a vy doufáte v brzkou pomoc. Jaké tipy dávají svým klientům sami zámečníci a na co se připravit, když je budete volat? 

Zámečnická pohotovost Praha radí: Doklady vždy u sebe 

Ať už budete potřebovat otevřít dveře do vlastní bytu, kanceláře nebo auta, tak se připravte na předložení dokladů. Zámečníci chtějí mít jistotu, že nepomáhají zlodějovi, ale otevírají dveře opravdovému majiteli bytu. Když si zabouchnete doma klíče kvůli drobné pochůzce a doklady zůstanou doma, tak zámečník zajistí asistenci Policie ČR. 

Proto profesionálové z firmy Zámečnictví a zámečnická pohotovost Praha doporučují se na tento postup připravit a v případě nejhoršího scénáře být připravení i na příjezd policie.

U zabouchnutých dveří kontaktujte zámečníka Praha 

Tohle je věc, která se může stát každému z nás. Vycházíte z bytu s tím, že klíče máte u sebe, ale chyba lávky. Zabouchnete si klíče a nevíte, co dělat. V takovém případě se nepokoušejte do bytu dostat svépomocí a kontaktuje zámečníka Praha. Zkušení zámečníci z firmy Zámečnictví a zámečnická pohotovost vás dostanou do bytu za pár minut. Pokud se budete chtít do bytu dostat amatérsky, tak s velkou pravděpodobností zničíte nejen zámek, ale i dveře. Proto je rozhodně lepší neváhat a kontaktovat odborníka. 

Zámečnictví Praha doporučuje osvětu u dětí 

Rodiče jistě ví, že občas se děti nerady přiznávají k něčemu, z čeho tuší problémy. Proto je dobré si s nimi předem promluvit ohledně ztráty klíčů. Vysvětlit jim, že pokud ztratí klíče od bytu, měly by to neprodleně říci rodičům, kteří tak včas mohou kontaktovat zámečnictví Praha a počkat na příchod odborníka. Když si zabouchnete klíče doma, tak aspoň víte, kde jsou. V případě ztráty ale mohly mezitím do rukou padnout komukoliv a hrozí tak zneužití situace. Lepší je co nejdříve zavolat odborníky, aby vyměnili celý zámek i s bezpečnostní vložkou, aby se do vašeho domova nikdo nezvaný nedostal. 

Firma Zámečnictví a zámečnická pohotovost je tu pro vás 

Tato pražská firma je na trhu už mnoho let a stojí za ní řada spokojených klientů. Specializují se na otevírání dveří i trezorů. Pomohou vám se zabezpečením bytu, sklepa, či jakýchkoliv dveří proti zlodějům. Samozřejmostí je ve firmě Zámečnictví a zámečnická pohotovost vstřícný a individuální přístup ke každému zákazníkovi.  

Napsat komentář