Tipy, jak na domácí wellness

Toužíte po odpočinku, ale stále vám ještě nebylo umožněno jet k moři? Nemusíte jezdit k moři, abyste si odpočinuli a abyste zapomněli na každodenní problémy. Stačí, když zainvestujete do vašeho privátního wellness, kam se uchýlíte vždy, když bude potřeba. Vaše privátní wellness s luxusní saunou nebo vířivkou bude vaší oázou klidu, kam se budete uchylovat v zimě, v létě, na podzim čili zkrátka kdykoli, kdy to budete po psychické nebo fyzické stránce potřebovat. 

Abyste byli se svým privátním wellness naprosto spokojení, dejte na našich pár tipů. Prozradíme vám, jak si domácí wellness zřídit tak, aby vám nic nechybělo a abyste se v něm cítili příjemně a dobře. 

Vymezte si takzvanou wellness zónu

Prvním krokem, který je třeba udělat ještě předtím, než dojde k nákupu potřebného vybavení, je vymezení si wellness zóny. Wellness zónou se rozumí místo, kde je klid a kde není žádné rozptylování. Sauna by se tedy měla nacházet daleko od dětského pokoje a zároveň daleko od kuchyně nebo obývacího pokoje, odkud na vás mohou ostatní členové rodiny křičet. Pokud takové místo doma nemáte, proč si wellness nezřídit na zahradě? I to je řešení!

Komfort a pohodlí na prvním místě

Základem správného wellness je především komfort a pohodlí. To klaďte na první místo. Pokud se nebudete cítit ve svém wellness pohodlně a komfortně, bude toto místo k ničemu. Proto nezapomeňte na lehátka, která umístíte klidně i do vaší sauny, abyste v ní mohli stoprocentně relaxovat. 

Všechno do jednoho stylu

Abyste ve svém privátním wellness trávili spoustu času, musí wellness lahodit i vašemu oku. Proto nezapomeňte wellness sjednotit do jednoho stylu. Ideální bude, když bude wellness moderní, tudíž vsaďte na sklo a kov. Pokud jste však milovníky mozaiky, vsaďte raději na orientální styl, kde se mozaikami nešetří.

Napsat komentář