Táhnou vám špatně kamna? Možná vás čeká stavba komínu

Máte-li za sebou návštěvu kominíka, který překontroloval povinně komínový systém a udělal revizi, a dopadli jste v pohodě, máte na pár let nejspíš pokoj. Ovšem ti, pro něž revize nevyzněly růžově, se nemusejí obávat nějakých sáhodlouhých akcí. Odborníci, kterým bude stavba komínu příslušet, totiž umějí v řádu několika dní vymyslet plát, kdy pouze na stávající systém nastaví nový komín nebo vymyslí schůdnější řešení a zrealizují novou soustavu. Vůbec se nemusíte obávat, že s příchodem prvního sychravého podzimního počasí budete mít doma nebo na chalupě zimu.

Stavba krbu v létě přináší spokojené topení v zimě

Nyní je ideální období pro opravy, výstavby a renovace jakýchkoliv komínů. Stavba krbu v létě je zárukou spokojeného a pohodlného obývání rekreačního objektu, rodinného domu nebo klasického bytu na podzim a v zimě. Během několika dnů od vymyšlení konkrétních plánů se začne stavět krb přímo na konkrétní místo, dojde k rozvedení tepelných jednotek a za několik týdnů od prvního nápadu si krásně topíte, případně ohříváte vodu.

Stavba zahradního krbu je ideální v letním období

Ovšem stavba zahradního krbu je daleko jednodušší záležitostí. Pokud se rozmyslíte, ve kterém místě chcete krb na zahradě, restaurační zahrádce, terase před domem, případně na piknikovém místě na dvoře, není problém si vybrat daný krb, a ten si pouze postavit na předem vybrané místo. Ujistěte se, aby kouřovod neodváděl kouř a vůni pečených lahůdek do oken sousedům, postarejte se o dostatek otopu, nakupte suroviny a už příští víkend můžete sousedy pozvat na přátelské posezení s grilováním. V zahradním krbu se totiž dá opékat i grilovat zelenina, sýry, rybí, kuřecí i vepřové maso na mnoho způsobů. Pořiďte si gril a uvidíte, že se z vás stane oblíbená kuchařka pro celé okolí.

Napsat komentář