Stěhování bytů Praha – rychle a spolehlivě

Nevíte, jak se rychle a spolehlivě přestěhovat do Prahy? Hledáte vhodného patnera? Jaké služby poskytuje stěhování bytů Praha?

Jsme čistě česká společnost s dlouhou tradicí v oblasti stěhování a vyklízení. Jsme vybaveni nejmodernější technikou a náš tým obsahuje pouze stálé a pravidelně školené pracovníky. Pracujeme tak naprosto spolehlivě a diskrétně. Nabízíme jak běžné stěhování bytů tak i související služby jako je demontáž nábytku, odvoz a ekologická likvidace nepotřebného vybavení nebo zapůjčení obalového materiálu.

Co stěhujeme

Jsme připraveni na stěhování malého bytu či garsonky i na bezpečné přestěhování luxusního apartmánu s nejmodernějším vybavením. Doporučíme vám vhodný obalový materiál i pro ten nejkřehčí lustr a sami jej bezpečně zabalíme. Stěhujeme běžný nábytek i těžká břemena jako jsou hudební nástroje, typicky klavír nebo pianino, dále trezory, klimatizace nebo velké sochy.

Vyklízení pozůstalostí

Nabízíme také diskrétní vyklízení pozůstalostí. Vyklidíme tak vaši garsonku po babičce i velký byt po rodičích. Veškerý nepotřebný nábytek demontujeme a odvezeme na skládku nebo k ekologické likvidaci. Můžeme zajistit také jejich odkup do bazaru. Zbavíme vás i nepotřebných elektrických či plynových spotřebičů jako je sporák, kotel nebo bojler.

Proč si vybrat právě nás

Proč si vybrat právě naše služby? Především nabízíme unikátní poměr mezi cenou a kvalitou služeb. Disponujeme moderním vozovým parkem, kilometry po Praze nabízíme zcela zdarma stejně jako návštěvu naším technikem a bezplatné posouzení situace a vypracování cenové nabídky. Cizinci jistě ocení naši 100% schopnost dorozumět se anglicky a kdo se potřebuje přestěhovat ve svátek nebo o víkendu, nemusí se obávat žádného příplatku navíc.

Výhody fullservice stěhování

Nemáte čas řešit stěhování? Využijte naši nabídku stěhování na klíč. V samotný den stěhování tak nemusíte nic řešit, nemusíte být dokonce ani fyzicky přítomni. Vše si domluvíme předem, zakreslíme plánek pro rozmístění věcí v novém bydlišti a naši pracovníci se postarají o vše včetně demontáže, zabalení i montáž a rozmístění.

Stále máte obavy ze stěhování bytu v Praze? Potřebujete poradit s konkrétním problémem? Nebojte se a kontaktujte nás. Rádi vám poradíme a doporučíme bezplatnou cenovou nabídku.     

Napsat komentář