Půjčovna stavebních strojů – v kurzu je vibrační technika

Věděli jste, že si můžete půjčit různé mechanické stavební stroje namísto toho, abyste si je koupili a po jednom použití vám stály na zahradě? Půjčovna stavebních strojů je skvělým řešením pro tzv. „jednorázové kutily“. A jakou techniku si lidé nejvíce půjčují?

Vibrační technika

Vibrační technika je na stupínku číslo jedna. Je hodně využívána pro své funkce. A co tato technika zahrnuje?

  • Vibrační pěchy – Jsou skvělým pomocníkem při práci v omezeném prostoru. Jejich součástí je úzká hutnící patka, díky níž se stroj dostane na málo prostorná místa. Nejsou vhodné pro práci s asfalte, ale práci s jílem hravě zvládnou.
  • Vibrační desky – Tyto desky jsou vhodné pro úpravy menších ploch, například nájezdy před domem apod.
  • Vibrační válce – Silnice, chodníky, velké plochy – pro tato místa jsou vibrační válce vhodné. Při výběru si dávejte pozor, existují dva druhy – tandemový a vedený.
  • Řezače spár – tyto řezače spár se používají většinou pro řezání živičných či betonových povrchů – zejména pro řezání povrchů, než se začne s výkopovými pracemi.

Stavební stroje

Půjčovna stavebních strojů nabízí i takové zařízení. Jsou vhodné k pracím při stavbách rodinných či bytových domů, kancelářských objektů či infrastruktury. Patří sem například kolové rypadlo, kloubový nakladač, rypadlo nakladač, paletizační vidle, které vám usnadní přenášení těžkých předmětů apod.

Smykem řízené nakladače

Nevíte, co si pod tímto názvem představit? Jedná se o klasický nakladač či lopatový nakladač, jehož funkcí je nakládání a přemisťování sypkých materiálů na krátké vzdálenosti. Smykem řízené nakladače jsou typické svými kompaktními rozměry, dobře se ovládají a jsou určeny zejména pro zemní práce.

Půjčovna stavební mechanizace nabízí mnohem větší nabídku, například dumper nebo rozrušovací hydraulické kladivo.

Napsat komentář