Půjčka bez ručitele znamená zajímavou příležitost k malé rekonstrukci koupelny

nove trendz v koupelne

Drobná úprava bydlení přece nikdy neuškodí, modernizace koupelen je dnes velkým hitem!

Co všechno je třeba udělat pro to, abyste se cítili doma skutečně útulně? Někdy stačí jen opravdu malá změna a životní prostor bude rázem příjemnější. V koupelně by se hodil nový sprchový kout, na pohled hezčí dlažba nebo třeba nějaké další vylepšení. To už je jen a jen na vaší osobní fantazii. Možná byste rádi rekonstruovali jinou část domu, v ložnici nebo obýváku je přeci jen pořád co dělat. Dobře promyšlený malý úvěr může přinést prostředky dřív, než byste si na ně našetřili z jednotlivých výplat. Útulno může být doma klidně už za pár dní…


Modern bathroom in stylish Australian house

Půjčit si můžete až patnáct tisíc korun na cokoliv

Bez složenek, účtenek a dokladování, na co jste přesně použili onu vypůjčenou finanční hotovost. Půjčka bez ručitele je totiž připravena hned, žádné otázky ani vysvětlování není třeba. Proč? Je to celkem jednoduché, jde totiž o bezúčelový úvěr, tedy lze jej nasměrovat naprosto na cokoliv si jenom přejete. Počítá se s tím, že máte dobrý důvod a nechcete jej na potkání svěřovat dalším lidem. Nakonec, takový krok dokonce významně ulehčí administrativu, protože bez dokazování účelu půjčky bude všechna administrativa o pár okamžiků kratší. Co však bude třeba vyplnit?

  • Identita a její ověření. Půjčku si musí vyžádat skutečně člověk uvedený ve formuláři, což bude potvrzeno skenem průkazu totožnosti a samozřejmě ověřením majitele bankovního konta.
  • Kontaktní údaje. Email a mobilní telefon aneb bez nich se půjčit nedá – naštěstí je má přeci úplně každý, takže jde jen o formalitu. Podobná věc přeci jen dost urychlí komunikaci, že?
  • Potvrzení o příjmu. Jestli jste OSVČ, zaměstnanec, pracující student nebo penzista nehraje velkou roli. Důležité je, abyste měli měsíční příjem, což dokážete čtvrtletním výpisem z účtu.

Vyřešit vše přes internet? Samozřejmě, jasná věc…

Není třeba, abyste čekali v bance na to, než na vás konečně přijde řada nebo spěchali na kamennou pobočku poskytovatele půjčky, protože musíte podepsat papíry do pěti odpoledne, než zde skončí obvyklá pracovní doba. Půjčka online totiž není žádným nedostižným snem, naopak, možnost sjednat si ji je tu každý den a každou hodinu, kdykoliv si na ni vzpomenete. Stačí jen krátký formulář a splnění základních požadavků, jako je vlastní příjem, trvalé bydliště v ČR a plnoletost. Takže nic zvláštního a neobvyklého, naopak – podmínky, na které dosáhne prakticky každý žadatel.

Tisícovka na týden nebo pět tisíc na čtrnáct dní?

Půjčka je značně variabilní a použít ji můžete na cokoliv – nová kuchyňská linka do malého bytu, sprchový kout, novější model toalety, dlažba v koupelně nebo plynový sporák? Záleží jen na vás, co zrovna potřebujete. Své bydlení si musí vylepšovat a zútulňovat každý sám, podle svých osobních preferencí a přání. A jak dlouhá je obvyklá čekací lhůta, než přijdou peníze konečně na účet? Možná se budete divit, ale je ještě kratší, než byste možná na první pohled hádali.

Jen patnáct minut a všechno je už vyřešeno

Čtvrthodinka postačí! Přesně tak, vyřízení žádosti o půjčku a zaslání financí na účet je otázkou takto krátké chvilky. Stačí si tedy jen dobře rozvrhnout své možnosti, promyslet, jak velkou částku vlastně potřebujete (minimum je tisícikoruna, maximem patnáct tisíc korun) a můžete se hned poté pustit do akce. Stačí jen připojení k internetu, takže si můžete požádat o půjčku klidně z práce o polední pauze nebo z domova, když si užíváte podvečerní pohodu. Výjimkou nejsou ani víkendové nebo sváteční žádosti, na které přijde také velice rychlá odpověď…

One thought on “Půjčka bez ručitele znamená zajímavou příležitost k malé rekonstrukci koupelny”

Napsat komentář