Proč si zvolit tradiční střešní tašky Bramac?

obr.2-format1016xY

Sortiment Bramacu dalece přesahuje střešní tašky. I ty však dodává hned ve třech materiálových variantách. Klasickým produktem společnosti Bramac zůstávají keramické pálené střešní tašky, které doplňují betonové střešní tašky. V nabídce však nechybí ani plechová střešní krytina. Jak je to možné? Bramac je totiž také dodavatelem vysoce kvalitní plechové střešní krytiny DECRA. 

Keramické střešní tašky Bramac

Pálená střešní krytina zdá se z módy nikdy nevyjde. Krytina Bramac si své místo najde jak na střechách novostaveb, tak při rekonstrukcích, a sáhnout po ní můžete dokonce i při renovaci historických památek. V sortimentu najdete moderní střešní tašky, které v sobě snoubí eleganci a minimalismus, klasické tašky s typickými prolisy i historickou krytinu typu bobrovka, kterou najdete pod názvem Opál. Jedinečné ve všech směrech jsou čtvercové střešní tašky Smaragd, které potěší svým neotřelým vzhledem. Na keramickou střešní krytinu Bramac navíc získáte 30 let záruku. Skutečná životnost pálené krytiny je ale mnohem delší. Spolu s minimální údržbou a skvělými mechanickými vlastnostmi se jedná o sázku na jistotu. 

Betonové střešní tašky Bramac

I betonová střešní krytina již patří ke stálicím českých střech. Od klasické pálené je často k nerozeznání. Bramac nabízí hned několik šablon od těch zcela prostých až po složitě prolamované. V nabídce nechybí ani atypické krytiny, jako například Reviva, velmi zajímavě řešená betonová střešní taška. Díky moderním technologiím a kvalitní povrchové úpravě jsou betonové tašky Bramac odolné vůči klimatickým vlivům, tlumí hluk a nepotřebují žádnou nadstandardní údržbu. Samozřejmostí je pak bohatá nabídka barev, která není o nic chudší než u pálených keramických střešních tašek.

Plechová krytina Decra

Klasické střešní tašky, ať už vyrobené z betonu, nebo keramické hlíny, jsou sice krásné, ale těžké. Ne každý krov je proto pro instalaci těžké střešní krytiny vhodný. Bramac nabízí i lehkou alternativu k těmto taškám. Sortiment lehké střešní krytiny Decra nabízí velkoformátové šablony, které svým vzhledem imitují klasickou tašku, a přitom vypadají stále velmi dobře a originálně. Krytina původem z Belgie se vyrábí hned ve čtyřech variantách a všechny jsou dováženy společností Bramac i k nám do České republiky. Díky skvělým mechanickým vlastnostem a dlouhé životnosti se tak jedná o jedinečnou alternativu k běžným taškám.

Napsat komentář