Jak přeměnit zahradu na něco speciální a unikátního? Pořiďte si dřevěné sochy

Dřevěné-sochy

Mnohokrát nestačí ozdobit prázdné místa v zahradě umělým jezírkem, bohatou květenou ani prostorný altán nedodá zelenému království nádech originality jako dřevěné sochy. Při pohledu na strom, obyčejný člověk vidí jen strom, ale umělec se dívá do hloubky a pomalu si začíná v hlavě hýčkat svou představu uměleckého výtvoru. Poté vyzbrojen nástroji a svou fantazii vydlabe nadbytečné kousky dřeva a vytvoří něco zcela fantastického. Příkladem toho je sochař Radim Sibera, který svou tvorbou dokázal potěšit celebrity stejně jako obyčejné lidi.  Své umění představil i v oblíbeném televizním pořadu ´Vychytávky Ládi Hrušky

Zahradní sochy mlčí a přitom nám toho tolik dokážou říct

Zahradní sochy – vysoce ceněné umění. Sochy vyrobené ze dřeva nejsou o nic méně, krásnější, než díla z mramoru a jiných druhů kamene. Je neuvěřitelné, co člověk dokáže s motorovou pilou.  Mohou to být celé příběhy, vtělené do stromu.  Máte zájem o dřevěné sochy? Nebo vám utkvěla v hlavě představa, jak by mohla vypadat skříň nebo police do vaší rustikální kuchyně? Budha, Moai, anděl již zdobí zahrady zákazníků umělce Sibery. Lásku k dřevu zdědil po svém otci, dědovi a pradědovi, stále zdokonaluje své dovednosti, učí se novým věcem.  Máte možnost i vy si nechat do dřeva zvěčnit svou představu.  

Kde lze použít dřevěné sochy?

Kdekoliv, kde máte kousek pěkného místa. V hale, v pokoji vedle krbu taktéž může stát váš hrdina, idol, světec.  Dřevěné sochy mohou být i funkční, lze si objednat stojan na květiny, svícen, podnos nebo rám pro netradiční obraz.    Všechny druhy trpaslíků, obří kapři nebo houby, víly – to vše se může objevit ve vaší zahradě. Nespočet tvarů, vzorů a druhů. Stačí přinést náčrt.  Pan Sibera vám pomůže vylepšit váš domov a záhumenky. S objekty vytvořených ze stromu, nemůže nic soupeřit.  

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PRwebs.cz

Profi-clanky.cz

Profolio.cz

Napsat komentář