Potřebujete mít neustále zásobu nafty po ruce? Váš problém vyřeší plastové nádrže

Máte čerpací stanici příliš daleko? Neváhejte si obstarat plastovou nádrž na naftu! Budete si moci udělat větší zásobu a skladovat palivo přímo tam, kde potřebujete. Plastové nádrže na naftu neocení pouze zemědělské podniky, průmyslové areály, spediční a dopravní společnosti, ale také farmáři, majitelé dílen a lidé, kteří žijí tak trochu vzdáleni od civilizace. Sáhnout můžete po dvouplášťových mobilních nebo nadzemních plastových nádržích na naftu o objemu 900 až 5000 litrů. Dvouplášťové provedení plastových nádrží na naftu těmto nádržím na naftu zaručuje odolnost proti mechanickému poškození. Materiál pak také odolnost vůči UV záření a extrémně nízkým a vysokým teplotám.

Sortiment e-shopu extera.cz

Říkáte si v duchu, že právě takové plastové nádrže na naftu, o kterých byla řeč v předchozím odstavci, potřebujete, ale nevíte, kam se pro ně obrátit? Stejně jako na antistatické rohože, pojízdné mřížové kontejnery, dílenské stoly ponky, dílenské skříně na nářadí, ale i řečnické pulty a mnoho dalšího najdete jako součást bohatého sortimentu společnosti extera.cz.  Zboží můžete objednávat jako registrovaní i neregistrovaní zákazníci, můžete uplatnit slevový kupón i množstevní slevu.

Bez čeho se neobejde žádná dílna – ať už kutilská, či profesionální

Součástí každé dobře vybavené dílny musí být především dílenské skříně na nářadí a dílenské stoly ponky. Jak víte z předchozího textu, seženete je na extera.cz. Až se budete rozhodovat, po jaké dílenské skříni byste měli sáhnout, myslete především na to, jaký materiál a jaké nářadí potřebujete do dílenských skříní ukládat. Úložný prostor vám mohou poskytnout také dílenské stoly ponky, jejichž součástí bývají často i kontejnery (jeden nebo více). Nejčastěji jsou zavěšeny pod pracovní plochou. Mnohé se dají i uzamknout.

Napsat komentář