Posezónní sleva na střešní krytinu EVERTILE

Podzim je v plném proudu. A s podzimem jsou každoročně spojeny posezonní slevy na střešní krytiny. Pokud zvažujete novou střechu, tak právě teď můžete získat za zvýhodněnou cenu i lehké střešní krytiny od společnosti EVERTILE, a to se slevou až 30 % na vybrané druhy. A proč by měla lehká plechová střešní krytina EVERTILE zdobit i váš dům?

Úžasné vlastnosti

Lehké střešní krytiny EVERTILE jsou vyráběny buď z vysoce kvalitního hliníku jako hliníkové střešní tašky anebo z kvalitní oceli jako lehká ocelová střešní krytina. Hlavní předností je jejich nízká hmotnost oproti jiným druhům, čímž se tak stávají vhodnou střešní krytinou na všechny typy střech a budov. Další neocenitelnou vlastností je jejich elegantní vzhled a barevná pestrost, kdy dokáží napodobit jakýkoliv typ střešní krytiny. A to není zdaleka vše.

Profesionální ochrana před extrémy počasí

Kvalitní plechové střešní tašky EVERTILE se dále mohou pochlubit svoji vysokou odolností proti extrémům počasí. Jejich odolnost byla testována a prověřena tropickými lijáky, africkým slunečním žárem i krutou ruskou zimou v samotné Sibiři. V neposlední řadě tato střešní krytina je cenově dostupná a má vysokou životnost. Ne nadarmo je střešní krytina EVERTILE oblíbená po celém světě.

Srovnatelná hlučnost

A trápit vás nebude ani hlučnost, která je často skloňována s plechovými střechami. Střešní krytina EVERTILE je vyráběna v maloformátovém provedení, které zaručuje srovnatelnou hlučnost s běžnými druhy klasických střešních krytin. Maloformátová plechová střešní krytina je dále charakteristická snadnou přepravou a manipulací, možností použití na vysoce členité střechy a možností dostatečného kotvení proti uvolnění.

Ozdobte svůj dům jedinečnou střešní krytinou EVERTILE i vy.

Napsat komentář